První půjčka zdarma a další skvělé akce

Alexas_Fotos / Pixabay

Spousta poskytovatelů nebankovních půjček dnes nabízí různé výhodné akce, aby nalákala nové klienty. Tento fakt je obrovskou výhodou pro vás, spotřebitele. Pokud tedy uvažujete o půjčce, nezapomeňte se porozhlédnout po nějaké té akci. Dobře si ale spočítejte, aby se vám zvolená akce vyplatila. Také si dejte pozor na splnění všech podmínek akce.

První půjčka zcela zdarma

Tato akce je velmi oblíbená u krátkodobých půjček. Půjčíte si například 5 000 Kč, které byste měli dejme tomu do 30 dní vrátit i s poplatkem za půjčení. Díky této akci ale vrátíte přesně 5 000 Kč, to znamená přesně tolik, kolik jste si půjčili. Ano, u akce První půjčka zdarma neplatíte žádné poplatky ani úroky.

Mezi nejčastější podmínky patří, že se jedná o vaši první půjčku u dané společnosti a že ji splatíte řádně a včas, bez zpoždění a bez prodlužování splatnosti. Na trhu je skutečně spousta společností, které nabízí tuto akci, takže pokud si potřebujete půjčit opakovaně, můžete se poohlédnout po jiném poskytovateli.

CreditOn

Při první žádosti můžete zažádat až o 8 000 Kč, maximálně na 30 dní. Při řádném splacení můžete mít i tuto první půjčku zcela zdarma a bez úroků.

Zaplo

I u Zaplo si můžete půjčit 8 000 Kč až na 30 dní. A opět, při řádném splacení a bez prodlužování doby splatnosti neplatíte žádné poplatky.

Přečtěte si:  Pravidelně na dluh? Pro dvě třetiny Čechů přijatelná situace. Avšak pozor na úskalí!

CreditAir

Pokud předchozí společnosti nabízí málo, můžete zkusti CreditAir. Zde si můžete půjčit 10 000 Kč až na 45 dní. Navíc, první půjčku budete mít bez poplatku a úroků i tehdy, budete-li si splatnost prodlužovat. Sice zaplatíte poplatek za prodloužení splatnosti, ale nikoli za půjčku jako takovou, ani žádné úroky.

Každou 13. splátkou zpět

Budete-li řádně splácet, můžete získat některé své již zaplacené splátky zpět.

Cetelem

Jedním ze těch, kteří vrací splátky, je Cetelem. Můžete získat zpět každou 13. splátku. Podmínkou je mít úvěr minimálně na 73 měsíců a vzorně splácet.

Získejte zpět své úroky

Po doplacení půjčky nebo splacení věci koupené na splátky se můžete těšit na to, že vám přijdou zpět vaše již zaplacené úroky. Někteří poskytovatelé, nabízející tuto akci, vrátí dokonce až 100 % zaplacených úroků. Podmínkou je opět vzorné splácení.

Cofidis

Pokud si při nákupu na splátky zvolíte společnost Cofidis a jejich splátkový prodej označený „VRP“, můžete po jeho splacení dostat zpět právě až 100 % vámi uhrazených úroků. Po uplynutí 4 měsíců po úplném splacení vám je společnost převede na vaši kreditní kartu Cofidis. Jestli kartu nemáte, můžete si vybrat, jestli peníze chcete zaslat na bankovní účet či složenkou na adresu.

Veškeré informace uvedené v článku jsou aktuální ke dni 10. 10. 2016.