Vlastní kancelář je známkou vaší profesionality

Kancelář je známkou vaší profesionalityZačínáte-li v oblasti podnikání, určitě budete potřebovat oficiální prostory k setkávání s klienty, dodavateli, odběrateli či společníky. V takovém případě se vám budou hodit kanceláře k pronájmu v Praze, mezi kterými si rozhodně vyberete tu nejlepší variantu právě pro vás.

Kanceláře Praha na jednom místě

K výběru kanceláře budete samozřejmě potřebovat i ověřeného společníka. Tím je firma PSN, tedy Pražská správa nemovitostí, jež nabízí jak klasické bytové prostory, tak i komerční prostory k prodeji i k pronájmu. Celou nabídku máte jako na dlani na internetovém portálu psn.cz. Pokud zrovna nemáte peníze ke koupi jakékoliv nemovitosti, nevadí. Určitě si vyberete i z nespočtu možností kanceláří k pronájmu.

Pronájem kanceláří v celé Praze

Ty se nachází po celé Praze. Nejvíce kanceláří k pronájmu v Praze od společnosti PSN najdete v obvodech Praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 a 10. Dále si stačí zvolit buď z kanceláří, obchodních prostor či ze skladů a už můžete vybírat mezi konkrétními nabídkami.

Přečtěte si:  O pětinu nižší platy pro zaměstnance OKD?

Praha 3 je rájem pro kancelářské prostory

Naprosto nejvíce kanceláří najdete v Praze 3. Tady si můžete z nabídky společnosti PSN vybrat kancelář o velikosti od 17 do 17 500 m2, s měsíční náběhovou cenou začínající na 100 Kč a na nejrůznějších místech Žižkova. Kromě toho si taktéž můžete vybrat mezi různými podobami kanceláří.

Druhé místo zaujímá Praha 4

Pronájem kanceláří v Praze je na druhém místě výsadou Modřan. Zde najdete aktuálně na dvanáct nejrůznějších budov, ve kterých si můžete vytvořit svůj nový kancelářský prostor. Z nabídky, si dále můžete vybírat přesně podle libosti například ve velikostech od 16 do 15 000 m2, v ceně pohybující se od 88 do 3 100 Kč za měsíc či v přesném umístění na Praze 4.

Nejméně kanceláří, zato největší šance k návštěvě

Naopak nejméně kanceláří k pronájmu najdete na stránkách společnosti PSN v Praze 2, 5 a 6. I když zde máte naprosto minimální možnosti výběru, zase budete mít mnohem větší šanci, že vás někdo ve vaší kanceláři navštíví. Nebude zde totiž taková kondenzace různých firem. Budete tady pouze vy a pár dalších šťastlivců.