Pojištění odpovědnosti je v některých profesích prakticky nezbytností

Chcete mít v práci opravdu klid? Nebýt ve stresu z toho, že něco rozbijete a úhrada škody pak půjde přímo za vámi? Není důvod mít černé myšlenky dopředu, protože existují pojistky, které podobné případy velmi jednoduše kryjí. Krátká smlouva, nízká spoluúčast a velký rozsah pojistné ochrany jsou věci, které se zájemcům o podobné pojištění určitě zalíbí.

Bonusem, s kterým se dopředu možná ani nepočítalo, je celosvětová platnost. Pokud vás pracovní povinnosti dostanou třeba na jiný kontinent, ničemu to nevadí a nemusíte si složitě sjednávat nějakou formu připojištění. Ušetříte tedy čas i nervy.

Výběr z více různých tarifů výhodou

Jaké vlastně bude vhodné pojištění odpovědnosti? V první řadě určitě to, které nabízí různorodé tarify. Varianta Standard je k mání pro všechny bez rozdílu, bližší ověřování pracovního zařazení totiž rozhodně nebude na pořadu dne. Varianta Řidič PLUS je zase vhodná pro zaměstnance, kteří jsou většinu dne za volantem nebo často jezdí osobním vozem na služební cesty.

Přečtěte si:  ING v ČR končí s osobním bankovnictvím – po více než 20 letech

Na překážku pak není ani to, jestli svěřené auto využívají pro soukromé účely. Dohodu můžete sjednat jako jednotlivec a sami za sebe, ale také za celý pracovní kolektiv. Hromadné smlouvy jsou samozřejmostí, stačí se tedy jen blíže informovat, pro koho je vlastně pojistka na blbost, jak se říká lidově, opravdu vhodná.

Čtvrtstoletí na trhu je známkou úspěchu

Určitě jste o ní slyšeli už dříve, ERGO pojišťovna patří ke stabilním hráčům na našem trhu a pojišťuje i v mnoha dalších evropských zemích. Je součástí velké mezinárodní skupiny, a kromě dnes již zcela klasického pojištění odpovědnosti nabízí i cestovní, majetkové nebo úrazové pojištění. Jednoduchá dohoda a široké možnosti pro každý den, to jsou největší výhody této značky.