Image karty – vyberte si vlastní design

Image karty – vyberte si vlastní design
Image karty – vyberte si vlastní design

Platební karty nejsou ničím novým, ale pokud chcete mít jedinečnou platební kartu, můžete si vybrat vlastní design a ten bude uplatněn na vaši kartu. Image karty v současné době seženete od ČSOB a od Era Poštovní spořitelny.

Image karty mají hned několik výhod. Karta bude vypadat podle vašich představ a snadno ji identifikujete mezi ostatními. Na kartě mohou být vaše soukromé fotografie – fotka vaší manželky, vašeho muže, dětí, celé rodiny, prarodičů, pěkné krajiny, fotka z exotické dovolené, vašeho zvířecího mazlíčka a tak dále.

U ČSOB funguje výběr originální Image karty tak, že si nejprve vyberete obrázek z fotogalerie, nebo si nahrajete vlastní obrázek či fotografii. Následně si kartu navrhnete online způsobem a vyplníte žádost ohledně její výroby. Do deseti pracovních dní budete mít kartu k vyzvednutí na vaší pobočce. Image kartu si také zajistíte díky svému chytrému telefonu za využití služby ČSOB SmartBanking.

U karty můžete počítat se všemi výhodami mezinárodní embosované bezkontaktní platební karty Debit MasterCard. Image karta se nevystavuje ke kartám Gold a Business s metalickou zlatou a stříbrnou barvou. Image karta se vydává k typům platebních karet bezkontaktní Debit MasterCard a Debit MasterCard Student, embosovaná ČSOB Kreditní karta MasterCard. Za vydání Image karty se platí u ČSOB jednorázový poplatek dle platného sazebníku.

Přečtěte si:  Jak vybrat tu nejvýhodnější hypotéku? Pár rad a tipů pro vás

Pokud chcete kartu s vlastním motivem, můžete si zajistit také Era image kartu. Sami si uděláte návrh, jak bude vypadat a co na ní bude. Dále si vyberete, zda půjde o kartu typu MasterCard nebo VISA. Získáte ji do deseti dnů a s ní všechny známé výhody běžné platební karty. Era image karta je embosovaná platební karta a získáte ji v typech Debit MasterCard nebo VISA Classic. Sami uvidíte ještě před realizací, jak bude karta s vaším návrhem vypadat. Image karta je určena pro majitele a disponenty Era osobního účtu, Era online účtu nebo Era Eurokonta.