Kurzy pro pracovníky v sociálních službách po celé České republice

kpgolfpro / Pixabay

Patříte mezi ty lidi, kteří musí neustále něco vytvářet, upravovat, připravovat, číst, prostě mezi ty, kteří se ve svém volném čase neradi nudí, kteří jsou rádi v neustálém pohybu nebo kteří se velmi rádi sebevzdělávají? Jste, případně byste se chtěli stát pracovníky v sociálních službách? Možná právě pro vás jsou připraveny letní Kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách Praha nebo třeba Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostrava. Díky těmto kurzům se můžete nejen dozvědět plno zajímavých informací a vyzkoušet si nespočet praktických věcí, které můžete uplatnit jak ve své zaměstnání, tak také ve svém osobním životě.Jak samotný název napovídá, kurzy jsou připravovány zejména pro ty, kdo pracují v sociálních službách. Přednášky se konají po celé České republice, a to v předem stanovených časových obdobích. Seznam všech vzdělávacích akcí, které pořádá vzdělávací centrum Seduca, je k nalezení na stránkách centra – www.seduca.cz/kontakt– stejně jako všechny potřebné kontakty důležité k přihlášení a k získání potřebných informací.

Kromě kvalifikačních kurzů připravuje vzdělávací centrum také úzce zaměřené jednodenní odborné semináře specializované například na pečovatelství a ošetřovatelství, komunikaci s klienty, profesní etiku, psychologii a psychiatrii a v neposlední řadě také na bezpečnost práce se sociálně slabými a znevýhodněnými občany. Jednodenní kurzy nabývají na oblibě čím dál tím více, protože umožňují sociálním pracovníkům kontinuální pracovní podmínky bez výraznějšího narušení pracovní doby.

Přečtěte si:  Podnikat se dá i doma. Jak na to, aby se byznys nezadrhl hned na začátku?

Důležitou informací pro všechny případné zájemce je, že jsou všechny semináře i kurzy akreditovány dle příslušného zákona. Proto neváhejte a vzdělávejte se buď ve svém volném čase, nebo v rámci svých pracovních povinností…