Kurzy pro pracovníky v sociálních službách po celé České republice

kpgolfpro / Pixabay

Patříte mezi ty lidi, kteří musí neustále něco vytvářet, upravovat, připravovat, číst, prostě mezi ty, kteří se ve svém volném čase neradi nudí, kteří jsou rádi v neustálém pohybu nebo kteří se velmi rádi sebevzdělávají? Jste, případně byste se chtěli stát pracovníky v sociálních službách? Možná právě pro vás jsou připraveny letní Kvalifikační kurzy pro pracovníky v sociálních službách Praha nebo třeba Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Ostrava. Díky těmto kurzům se můžete nejen dozvědět plno zajímavých informací a vyzkoušet si nespočet praktických věcí, které můžete uplatnit jak ve své zaměstnání, tak také ve svém osobním životě.Jak samotný název napovídá, kurzy jsou připravovány zejména pro ty, kdo pracují v sociálních službách. Přednášky se konají po celé České republice, a to v předem stanovených časových obdobích. Seznam všech vzdělávacích akcí, které pořádá vzdělávací centrum Seduca, je k nalezení na stránkách centra – www.seduca.cz/kontakt– stejně jako všechny potřebné kontakty důležité k přihlášení a k získání potřebných informací.

Kromě kvalifikačních kurzů připravuje vzdělávací centrum také úzce zaměřené jednodenní odborné semináře specializované například na pečovatelství a ošetřovatelství, komunikaci s klienty, profesní etiku, psychologii a psychiatrii a v neposlední řadě také na bezpečnost práce se sociálně slabými a znevýhodněnými občany. Jednodenní kurzy nabývají na oblibě čím dál tím více, protože umožňují sociálním pracovníkům kontinuální pracovní podmínky bez výraznějšího narušení pracovní doby.

Důležitou informací pro všechny případné zájemce je, že jsou všechny semináře i kurzy akreditovány dle příslušného zákona. Proto neváhejte a vzdělávejte se buď ve svém volném čase, nebo v rámci svých pracovních povinností…