Parkování u letiště bez problémů

Parkování u letiště
jarmoluk / Pixabay

Pro všechny cestující, kteří se dopravují na letiště vlastním automobilem, má parkování u letiště s dostatečnou kapacitou nesporně klíčový význam. Cílem všech řidičů je ihned po příjezdu na parkoviště pohodlně zaparkovat a nestrávit dlouhé minuty hledáním vhodného parkovacího místa. Zajistit si místo na parkování můžete pomocí jednoduchého registračního systému on-line, ale můžete rovněž využít telefonickou rezervaci nebo emailovou komunikaci s parkovištěm. Stačí znát přibližnou dobu příjezdu na parkoviště a plánovanou dobu návratu. Rezervovat parkovací místo si zde mohou také klienti cestovních kanceláří, kteří obdrží v agentuře voucher na parkování.

Parkování u letiště za bezkonkurenční cenu

Pouze 10 minut od příletových a odletových terminálů se nachází parkování u letiště, kde můžete svůj vůz zanechat bez obav z toho, že se mu cokoliv přihodí (www.zaparkujteuletiste.cz). Ceny jsou zde mírné a obsluha vzorná. Parkovat zde dva dny můžete za necelých 500 Kč, pokud se na cestách zdržíte déle, za týdenní parkování pak zaplatíte pouze o 100 Kč více, což je v součtu méně, než byste zaplatili za cestu z centra Prahy na letiště a zpět.

Přečtěte si:  Výhody bezkontaktní myčky

Parkování u letiště skýtá nečekané výhody

Kromě pohodlné rezervace z domova a nízké ceny nabízí parkování u letiště i celou řadu dalších bonusů. Vaše vozidlo vám tu nejen spolehlivě ohlídají před zloději a vandaly, ale také se o něj postarají i jinak. Parkoviště totiž poskytuje i služby autoservisu, takže během vašeho zahraničního pobytu může být váš vůz prověřen a zkontrolován, popřípadě na něm mohou být provedeny potřebné opravy, takže po návratu budete zregenerováni nejen vy, ale v dokonalé kondici bude i váš miláček na čtyřech kolech. Využijte proto nonstop služby profesionálního týmu pracovníků s bohatými zkušenostmi!