Moje zkušenosti s Klenota.cz

Moje zkušenosti s Klenota.cz
Olessya / Pixabay

Šperky patří k ženě stejně tak jako kabelka či podpatky. Jenže šperky jsou navíc okrasou, která dělá z žen královny. Není se tedy čemu divit, že snad každá žena je dostává ráda. Na druhou stranu čekat stále na dary se nevyplácí. To bychom se jich taky nemuseli dočkat, a tak je lepší sem tam zhřešit a dopřát si trochu radosti v podobě krásného, blýskavého šperku. Najít kvalitního prodejce s pestrou nabídkou je však uměním, proto vám dnes přináším moje zkušenosti s Klenota.cz.

Na internetový obchod jsem narazila, když jsem vybírala snubní prsteny. Jako každá žena jsem na šperky, jež mi zůstanou na celý život a budou symbolizovat náš svazek, kladla velké požadavky. Na prvním místě jsem chtěla kvalitu a design. Na druhém místě mi záleželo na férovém jednání a hlavně dlouhé životnosti šperku.

Nabídka Klenota.cz

Většina z nás nekupuje šperky tak často jako jiné zboží, a tak si při jejich výběru dáváme záležet. Vybíráme podle kvality, životnosti a designu. Výběr dle ceny tu schválně neuvádím, protože vybírat levné šperky se nevyplatí. Za pravé šperky z pravých kovů a drahokamů se vyplatí připlatit. Všechny tyto prvky se pak skloubí právě v nabídce e-shopu Klenota.cz.

Přečtěte si:  Reklamní stojany

Při otevření internetových stránek jsem byla v první řadě nadšená z pestré nabídky nejrůznějších šperků. Vyberou si zde všichni, co hledají zásnubní a snubní prsteny (bílé zlato, diamanty i barevné drahokamy), perlové šperky, diamantové prsteny, stříbrné náušnice i náušnice s drahokamy, ale také šperky pro děti (dětské náušnice a náhrdelníky) či šperky pro muže (křížek, manžetové knoflíčky, pánské náušnice, atd.).

Čím mě Klenota.cz zaujala?

Především individuálním a příjemným přístupem a ochotou uspokojovat i ty nejnáročnější přání zákazníků. Firma se na prodej šperků specializuje od roku 2009 a zboží prodává po celé Evropě. Jejich provozovna je však umístěna na Praze 1, kde si můžete šperky vybrat a vyzkoušet. Samotné zaslání šperků a poradenský servis je navíc zdarma.

Výhodou byla možnost šperky si objednat, prohlédnout na provozovně a v případě, že by nebylo všechno v pořádku, zboží neodebrat a vybrat si jiné.