Sídlo firmy v Praze má své výhody

Sídlo firmy
Unsplash / Pixabay

Patříte k podnikatelům, kteří nemají stále čas pobývat ve své kanceláři a vlastně platíte vysoký nájem úplně zbytečně? Může vám pomoci zřízení tzv. virtuální kanceláře, která zcela zastane funkci běžné kanceláře, ale vy se nebudete muset pravidelně dostavovat na místo například kvůli vyzvednutí pošty.

Sídlo firmy v Praze? Není problém!

Zákon stanoví mít sídlo společnosti, což nemusí vyhovovat každému. Podnikatelé se nemusí stále vyskytovat na uvedené adrese díky časovému vytížení na schůzkách a cestách, anebo prostě neustále nepotřebují kancelář využívat a pronájem je zbytečně finančně zatěžuje.

Výhody kanceláře v Praze

Díky virtuálnímu sídlu získáte reprezentativní prostory na prestižních pražských adresách. Zde se dá jednoduše zaregistrovat sídlo vaší společnosti. Sídlo firmy Praha dobře zapůsobí i na vaše klienty a obchodní partnery. Všechny poskytnuté adresy mají označení klientských společností podle zákona. Zajišťuje se přebírání pošty. Sídlo firmy má k dispozici odborný personál k zajištění běžných služeb pro vaše klienty. Pokud budete potřebovat kancelářské prostory k setkání, jsou připraveny k využití. Většina sídel disponuje recepcí v pracovní době.

Přečtěte si:  Zbavte se svých dluhů jednou pro vždy! Zažádejte o oddlužení

Co zastane virtuální kancelář?

Virtuální kancelář umožňuje mít sídlo firmy v Praze a dokonce s veškerým servisem běžné kanceláře. Sídlo společnosti je také připraveno k využívání doplňkových služeb. Konkrétně se nejčastěji jedná o evidenci a spravování telefonních hovorů a pošty. Vyzvedávání pošty zajistí kancelář, vy se rozhodněte, zda budete chtít dodat doručenou poštu naskenovanou e-mailem, anebo si ji budete vyzvedávat osobně. Telefonní hovory se mohou nechat automaticky přesměrovávat na vaše telefonní číslo. Existuje i způsob, že budete o obsahu hovoru vždy informováni obratem. A co víc, jestliže nemáte zájem shánět sekretářky a asistentky, virtuální kancelář vám je rovněž poskytne.