Skvělý tým ve vaší firmě nemusí zůstat jen snem!

Týmová spolupráce je výborným faktorem pro prosperující firmu. Máte spolehlivé zaměstnance, ale nedaří se jim v týmové komunikaci? Zábavně a dobře zorganizovaný teambuilding pomůže posílit vzájemnou důvěru, spolupráci, schopnost efektivně pracovat s časem a prohloubit či vytvořit nové sociální vazby.

Pochopte své kolegy…

Teambuilding může mít různé zaměření. Převládají specializace na kreativní a konstrukční aktivity, vedoucí k rozvíjení spolupráce a osobnosti. Lze si vyjet na kolech, na koních, raftech, motokárách, sportovat. A všichni do jednoho se mohou stát filmovými hvězdami díky filmovému teambuildingu. Co vás zde čeká? Zkusíte si vytvořit krátký film v televizním studiu společnosti s pomocí opravdové filmové techniky. Nic tedy nebude předstírané, ale půjde o skutečnost! Teambuildingové aktivity se realizují v rámci outdoorových a indoorových programů. Účastníci mezi sebou sdílí zážitky.

Vzdělání konkurenci zahání

Dnešní doba je spojena se spěchem. I novinky z nejrůznějších oborů se neustále derou vpřed. Nevyhnutelným se stává pravidelné vzdělávání. Teambuilding může být nejen spojen se zábavným večerním programem, ale také s potřebným školením pro zaměstnance firmy. Firemní vzdělávání  je zaměřeno na odborná školení pod vedením prověřených lektorů. Sami si určíte, co potřebujete, protože se klade důraz na individuální potřeby klientů. Své znalosti rozšíříte například při školení zaměřeném na chyby v komunikaci, soft skills, projektovém řízení, komunikaci se zákazníkem, v change managementu nebo v prodejních dovednostech.

Přečtěte si:  Jak na efektivní reklamu

Rozvoj člověka s koučinkem

Chcete pracovat na změně a individuálně se rozvíjet? Kouči mají kvalifikace v psychologii a psychoterapii a dovedou vám pomoci se dostat tam, kde chcete být. Provozuje se individuální a skupinový koučink. Nechybí ani škola koučinku, kde se probírá vztah k sobě a k budoucímu klientovi.