Team building plný zábavy a záhad

Hillyne / Pixabay

Každá firma stojí hlavně na profesionálních zaměstnancích tvořících tým a na jejich kvalitním vedení. Takový dobrý tým se však mnohdy nevytvoří jen tak, ba naopak k němu vede dlouhá cesta a je jen na vás, kudy ta cesta povede. Jednou z těch zajímavějších a atraktivnějších cest je pořádání team building akcí.

Team building aktivity jsou v současnosti velmi populárním způsobem budování pracovního kolektivu a kvalitního týmu zaměstnanců. K jejich popularitě vedou dva jednoduché důvody. V první řadě jsou firemní team building akce účinné a efektivní, v druhé řadě jsou velmi zábavné. Tyto akce pomáhají zaměstnancům prohlubovat sociální kontakt a týmovou spolupráci a zaměstnavatelům či leaderům umožňují sledovat kooperaci jejich týmu.

Zábavný team building v podobě únikové hry

Zajímavým řešením team builing akcí je tzv. úniková hra, nebo také Exit Game či Escape Game. Nejenže Escape Games zaměstnance baví, ale navíc přinášejí kromě budování týmu i další ovoce. Únikové hry totiž pomáhají lidem v učení a prohlubování strategického myšlení (Strategic Thinking), schopností pro vedení týmu (Leadership), týmové práce (Teamwork), analytického myšlení (Analytical Thinking), Puzzle Solving, Detective skills a hmatové interakce a koordinace.

Přečtěte si:  Pokud operativní leasing aut, tak jedině Hertz Lease

Únikové hry v Praze

Pokud plánujete team building v Praze a rozhodli jste právě pro únikovou hru, pak můžete volit například TheBreakOut nebo www.realescapegame.com ze Silicon Valley. Únikové hry TheBreakOut stojí na základních kamenech, jako jsou napětí, detektivní pátrání, logika a hlavně zábava. V únikové hře musíte vyřešit sérii logických úloh a překážek a překonat několik mechanických nástrah. Díky svému důvtipu pak můžete vyřešit velkou detektivní záhadu ze dvora Karla IV. Na dvoře Karla IV., který nechal vytvořit nové korunovační klenoty, se totiž před jejich představením veřejnosti ztratil jeden z nejkrásnějších diamantů z královského pokladu. A nyní je na vás diamant najít.