WNT aneb kvalitní služby a skvělý servis

csm_wnt-pic-spezialisten-zerspanung-mastertool_ce74e431e9
Hledáte obchodního partnera pohybujícího se v oblasti třískového obrábění? Pak jsme tu právě pro vás. Jsme WNT Česká republika s. r. o. Pracujeme v oblasti frézování závitů, jejich soustružení a také v oblasti třískového frézování. Nabízíme vám vysokou kvalitu, atraktivní nabídku a zákaznický servis.

Kdo jsme?

WNT Česká republika představuje ideálního obchodního partnera pro firmy pohybující se na poli třískového obrábění. Pokud chcete znát o naši firmě podrobnější informace, přečtěte si následující text.

Naše společnost je organizační složkou mezinárodní společnosti nesoucí stejné jméno, tedy WNT. Naše prodejní organizace sídlí ve Velkém Meziříčí. Hlavní společnost má však sídlo v Německu. Kromě Německa a České republiky působí společnost WNT v dalších 16 zemích po celém světě.

V rámci celé naší mezinárodní skupiny působící v 18 zemích po celém světě zaměstnáváme přes 5 300 zaměstnanců. Na trhu působíme již dlouhých deset let. Sami uznáte, že za tuto dlouholetou existenci jsme nabyli bohaté zkušenosti, díky nimž a také díky kvalitě našich služeb můžeme na trhu působit nadále a přinášet jen ty nejkvalitnější služby.

Přečtěte si:  S Manpower získáte práci u top zaměstnavatelů

Co vám můžeme nabídnout?

Naše firma se může stát vaším ideálním obchodním partnerem na poli třískového obrábění. Postaráme se o vše, co se týká oblasti třískového obrábění – vrtání (vrtáky HSS, TK vrtáky), frézování (HSS frézy, TK frézy), závitování, upínání obrobků, obrábění (nástroje pro třískové obrábění a obecně nástroje na obrábění) a soustružení (soustružnické nástroje).

Proč byste měli volit právě nás?

Naše firma vám nabízí nejen kvalitní výrobky, ale také prozákaznický servis a klientský přístup. Pro partnery je k dispozici i internetový obchod, díky kterému mohou klienti objednávat zboží z pohodlí své kanceláře. Až 99 % všech našich nástrojů je navíc k dispozici okamžitě a nemusíte tak čekat na jejich objednání.