S Manpower získáte práci u top zaměstnavatelů

FirmBee / Pixabay

Množství lidí si v současnosti stěžuje na přehlcený pracovní trh. Lidé shánějí práci, kterou nenacházejí. Poptávka zaměstnavatelů pokulhává za nabídkou pracovních sil. Jsou však místa, jež vás přesvědčí o opaku. Jedním takovým místem je například Manpower shromažďující množství zajímavých pracovních nabídek u top zaměstnavatelů na českém trhu.

ManpowerGroup™ je pracovní agentura zprostředkovávající práci každému podle jeho možností a schopností a zajišťující firmám kvalitní zaměstnance odpovídající jejich požadavkům a potřebám. ManpowerGroup™ je světovým lídrem v poskytování inovativních služeb pokrývajících životní cyklus zaměstnance a v řešení na míru klientům, kterým pomáhá dosáhnout jejich cílů a zvýšit jejich konkurenceschopnost.

Historie ManpowerGroup™

Společnost ManpowerGroup™ působí na trhu již neuvěřitelných 65 let. Její dlouholeté působení svědčí o mnohaletých zkušenostech, které posouvají společnost do popředí v oblasti zajišťování lidských zdrojů. Společnost byla v roce 1948 založena právníky Elmerem Winterem a Aaronem Scheinfeldem. Když se tito dva právníci ocitli při přípravě soudního procesu pod tlakem procesních lhůt, nutně potřebovali administrativní pomoc pro dokončení případu. Sami však neměli čas zabývat se sháněním nových pracovníků. Zjistili však, že na trhu neexistuje žádná společnost, jež by takový problém dokázala vyřešit a mohla tak pomoci firmám nacházejícím se v přesně takové situaci. Na základě toho došlo k založení společnosti ManpowerGroup™.

Přečtěte si:  Jak se změní daně v roce 2015?

S čím vám ManpowerGroup™ pomůže?

Společnost nabízí komplexní nabídku řešení v oblasti lidských zdrojů. Pomáhá tak klientům uspět na pracovním trhu. Služby společnosti pokrývají všechny potřeby zaměstnavatelů od vyhledávání a náboru talentů, přes jejich hodnocení, následný trénink, rozvoj a řízení kariéry, až po agenturní zaměstnávání a outsourcing.

Top zaměstnavatelé

Mezi nejžádanější pracovní nabídky a top zaměstnavatele na českém trhu patří velké společnosti. V první řadě se jedná o poskytovatele telekomunikačních služeb O2. Ne náhodou se společnost O2 stala vítězem Zaměstnavatele roku 2014 v kategorii Společnost nad 5 000 zaměstnanců. Pracovní nabídky v O2 dávají příležitost absolventům, studentům, rodičům během a po rodičovské dovolené či lidem v předdůchodovém věku. Společnost investuje do dvoutýdenního vstupního tréninku a následného rozvoje zaměstnanců. O2 vám dá možnost zlepšit své komunikační dovednosti, díky kterým se v životě neztratíte.

Vedle top nabídek O2 stojí i nabídky práce v RWE. Jedná se o top zaměstnavatele pohybujícího se v oblasti dodávání zemního plynu a elektřiny, distribuci plynu, skladování plynu a výrobě tepla a elektřiny. U společnosti pracuje přes 4 300 lidí. U RWE tak získáte zázemí stabilního a perspektivního zaměstnavatele nabízejícího zajímavá školení a kariérní růst. Ve výčtu atraktivních pozic bychom také neměli zapomenout na nabídku práce v call centrech.