Autolakovna Praha

predprodejni-priprava
Autolakovna Praha

Častá poškození laku nám spolehlivě odstraní v autolakovnách. Vysoce kvalitní služby v Praze poskytuje například firma United – C. Kromě klasického lakování nabízí také odstranění promáčklin na karosérii, opravu plastů, čištění interiéru nebo ruční mytí vozidla. Je zde také možnost si objednat celkovou renovaci automobilu. Tuto službu firma United – C nabízí rovněž majitelům veteránů.

Autolakovna

Dnešní autolakovny nabízejí opravu laku pomocí nemodernějších technologií. Jednou z nich je lokální lakování, které spočívá pouze v úpravě poškozeného místa. Tím je zachován původní lak na dalších nezasažených částech. V autolakovnách nás také zbaví matnost barvy. Důkladné rozleštění laku a odstranění škrábanců z karosérie zapříčiní, že náš automobil opět bude vypadat jako nový.

Ruční mytí aut

Ruční mytí je dnes v nabídce mnohých autolakoven. Každé vozidlo je v provozu dříve nebo později zaneseno prachem, blátem nebo jinými nečistotami. Autolakovna United – C přistupuje k mytí vozidel velmi svědomitě. Používá při něm výlučně takové chemické prostředky, které zvyšují životnost laku a navíc jsou ekologicky nezávadné. Při mytí automobilu je používáno více saponátů. Každý z nich na jiný materiál. Po ukončení je vozidlo dokonale osušeno za pomocí speciálních vysavačů a fénů. Autolakovna United – C se postará také o interiér. Vždyť i zde dochází k častým poškozením. Nejčastěji se jedná o protrhnutí nebo propálení textilních částí. Školení pracovníci dokonale vystihnou odstín barvy všech interiérových prvků. Provádí zde opravy plastových, kožených, koženkových, semišových a vinylových povrchů. To vše se realizuje unikátními nástroji ve spojení se speciálními polymery.

Přečtěte si:  Moje zkušenosti s Klenota.cz