Nejrychlejší kurýrní služba v ČR doručuje zásilky do 18 hodin

Nejrychlejší kurýrní služba v ČR
josemiguels / Pixabay

Nejste spokojení se službami současných zásilkových společností? Vytáčí vás dlouhé dodací lhůty či poškození zásilek, k němuž často dochází? A co kdybychom vám nyní řekli, že existuje společnost, která vaše zásilky ve všední dny doručí po vybraných místech v celé České republice maximálně do 18 hodin, bez újmy a poškození? Ne, nejedná se o Apríl nebo vtípek, taková expresní kurýrní služba doopravdy existuje a její název je InTimeKurýr!

Se slovy šetříme, hrajeme na rychlost!

Že na zásilku doopravdy spěcháte? Potřebujete doručit své tajné lásce lístky na večerní koncert? Významnému klientovi, který večer odlétá pracovně do Dubaje kupní smlouvu? Nebo snad máte jiný důvod, proč na doručení zásilky spěcháte? Kurýrům ze společnosti InTimeKurýr nemusíte dlouze vysvětlovat, proč právě tuto zásilku potřebujete expedovat v rekordně krátkém čase, zde se se slovy šetří! Na prvním místě je totiž rychlost doručované zásilky i její maximální zabezpečení.

Přečtěte si:  Nechte si domácí i mezinárodní zásilku doručit včas

Dnes podáte, dnes dodáme

Pokud zásilku přivezete do zákaznického centra v Praze do 10 hodin dopoledne, doručíme ji do vybraných míst po celé České republice maximálně do 18 hodin. Potřebujete-li poslat zásilku na Slovensko, termín se prodlužuje na 23 až 48 hodin. Společnost ovšem zajišťuje také kurýrní služby pro Anglii a další místa po celém světě! I zde platí přísné podmínky přepravy, stejně jako jasné termíny, na které se můžete spolehnout!

Zajímavé služby pro vás

Kromě standardních služeb, mezi které patří express doručení, direct servis či doručování o víkendech, můžete u společnosti využít také řadu doplňkových služeb pro vaši maximální spokojenost. Mezi tyto služby patří cenově zvýhodněné zasílání dopisů a dalších listovních zásilek nebo garantovaný čas doručení, kdy přesně víte, v kolik hodin bude zásilka adresátovi doručena. Společnost může zajistit také bezproblémové celní řízení i zpětnou vazbu – Oznámení o doručení – Call back. Tak co? Pořád chcete na své zásilky čekat? Nyní již nemusíte!