Nebojte se oslovit odborníka a prodej i založení s.r.o. nepodceňte

Pokud právě teď zvažujete prodej společnosti nebo naopak její založení rozhodně se obraťte s tímto skutečně nelehkým úkolem na odborníky. Prodej či založení s.r.o. není nejjednodušší, a pokud chcete postupovat naprosto v souladu se zákonem, odborníci pro Vás budou užitečnou berlí, o kterou se ve chvílích krize můžete opřít. Navíc s novým občanským zákonem vstoupila do hry spousta nových „Ale“, tudíž je dobré odborníka opravdu využít.

Založení společnosti po konzultaci s odborníkem

První odborné rady se vám zajisté budou hodit při samotném zakládání společnosti s ručením omezeným. Můžete samozřejmě sami si založit s.r.o. Ovšem zakladatelská listina, notářský zápis, společenská smlouva či správně vypočítaný základní kapitál si již žádají ruku odborníka, kterou vám zajisté podá i advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS. U tak důležitého kroku, jakým je rozhodně založení společnosti s ručením omezeným, nebo založení jiného druhu obchodní společnosti, prostě nemůžete udělat chybu. Každá chyba se totiž trestá, a to neúspěchem.

Přečtěte si:  Co dělat při ztrátě platební karty v zahraničí?

Ready Made společnosti neboli Firmy na klíč

Chcete-li si být jisti, že opravdu nepochybíte a s.r.o. zdárně založíte, a nevadí-li vám jisté počáteční náklady, můžete oslovit firmy, které se zabývají tzv. zakládáním firem na klíč. Za určenou částku pro vás tyto společnosti udělají naprosto všechno. Zakládání společností díky těmto možnostem opravdu nikdy nebylo jednodušší. Zakládání firem se tak stává velice výnosným byznysem, který ale vydělává na obou stranách.

Prodej společností s odbornou radou

Kromě samotného založení firmy je také poměrně náročným úkonem i prodej s.r.o. I u něj bude velice důležitá odborná rada. Nejednou se totiž stalo, že byla firmy prodána pod cenou nebo neadekvátnímu zájemci. I prodej firem můžete například svěřit do odborných rukou, jakými je advokátní kancelář FABIAN & PARTNERS. Jejich kompletní nabídku služeb najdete na tomto odkazu fabianpartners.cz.