Pokud operativní leasing aut, tak jedině Hertz Lease

Pokud operativní leasing aut, tak jedině Hertz Lease
Kapa65 / Pixabay

Kořeny společnosti Hertz Lease sahají do roku 1918, kdy Waltra Jacobse v Chicagu jako prvního napadlo krátkodobě pronajímat vozy. Píše se rok 2016 a firma své služby nabízí ve 140 zemích světa v sedmi tisících pobočkách. Zajímají vás náklady na financování a provoz? Operativní leasing kalkulačka – není nic jednoduššího než využít online propočet výhodnosti. Přidejte se i vy ke spokojeným klientům a využijte služeb této finanční společnosti.

 Operativní leasing od Hertz Lease – nejvýhodnější dodavatel

Zvažujete výběr značky a hledáte nejvýhodnějšího dodavatele? Bojíte se, že vaše účetnictví zahltí desítky faktur spojených s provozem vozového parku? Nebo neradi řešíte pojistné události a pravidelný servis? Nechte tyto starosti společnosti Hertz Lease a vyměňte stovky faktur za jednu fakturu měsíčně při účtování operativního leasingu. Nejenže vám firma zajistí kompletní správu vozového parku a bude vás o svých aktivitách pravidelně informovat, navíc veškeré pořízení vozidel je bez akontace (nemusíte platit 30% z pořizovací ceny vozu). Oceníte i stálou obnovu vozidlového parku jako možnost si dojednanou měsíční leasingovou splátku odečíst ze základu daně.

Přečtěte si:  Nejrychlejší kurýrní služba v ČR doručuje zásilky do 18 hodin

Další výhody operativního leasingu 

V první řadě při využití služeb operativního leasingu můžete počítat s nižšími vstupními náklady při získání vozů. Pravdivost těchto slov si lze ověřit zde – operativní leasing kalkulace.  Operativní pronájem vozidel od Hertz Lease vám nešetří jen finanční prostředky, ale také čas.  Společnost poskytuje nejen zajímavé služby, ale i zajímavé cenové nabídky a velkoodběratelské slevy. Dalšími výhodami jsou menší množství vázaného kapitálu a usnadnění vašeho finančního plánování. Tým vysoce kvalifikovaných zaměstnanců je připraven najít řešení vašich problémů v každé situaci! Není důvod otálet s využíváním operativního leasingu!