Dámský investiční klub

niekverlaan / Pixabay

Patříte k zapáleným investorkám? Chcete se přidružit do speciálního klubu? Zájemkyně o investice se sdružují již několik let v dámském investičním klubu České spořitelny. Jde o jedinečnou platformu, kde je takřka polovina investorek aktivních a investicemi se zabývá pravidelně. V preferencích členek klubu jsou konzervativní investiční nástroje, kam patří dluhopisy a dluhopisové fondy. Dále jsou oblíbené akcie a fondy peněžního trhu.

Dámský investiční klub a jeho aktivity

Dámský investiční klub byl založen, aby zde docházelo k nezávislému vyměňování názorů a zkušeností v oblasti investování. Kdo se stane členkou, jsou mu zdarma zpřístupněny aktuality a zajímavosti z oblasti financí, investic a ekonomiky. Konají se odborně-společenská setkání, dále se info předává díky klubovým webovým stránkám nebo časopisu Lady In. Díky klubu se i ženy mohou vzdělávat v investování a vytvořit si zajímavou finanční rezervu. Vylepšíte si znalosti z vývoje na kapitálových trzích. Nebudou vám neznámé nové investiční nástroje a různé investiční strategie. Zpřístupněny jsou rady odbornic, které prozradí například možnosti v rozdělení a investování rodinných nebo osobních investic.

Přečtěte si:  Již čtrnáct let pomáhá SP Audit českým firmám

Staňte se členkou klubu

Členství v Dámském investičním klubu České spořitelny se provádí zdarma. Nutná je registrace vyplněním formuláře na stránkách investičního klubu. V registračních údajích se požaduje vyplnění jména, příjmení, adresy, data narození, e-mailu, telefonu. Po zaregistrování získáte přednostní pozvánky na společenská setkání, kde se budete nejen vzdělávat, ale se i bavit a poznávat různé zajímavé osoby. Budete mít zpřístupněny aktuality pro výhodnější investování.

Pravidelná investiční setkání se mohou dělit na skupiny podle osob nebo zaměření – například setkání dámské, studentské, manažerské, profesní, regionální či zaměřeno na akcie, obchod s realitami, podílovými fondy, vínem atd.