Založení a prodej firmy bez komplikací

Založení a prodej firmy
Unsplash / Pixabay

Čeká vás založení firmy a nevíte si rady? Potřebujete poradit se založením s.r.o., anebo se zajímáte o koupi ready made společnosti? Prodej již založených nebo zakládání nových společností na území České a Slovenské republiky zažívá poslední dobou vzrůstající zájem.

Ready made společnosti – firmy na klíč, se dají získat už do 24 hodin po podání vaší žádosti. Jestliže nechcete naletět různým nekvalitním nabídkám, můžete se nechat zastupovat například společností FABIAN & PARTNERS, která nabízí komplexní právní služby v oblasti práva pracovního, obchodního, vymáhání pohledávek a nemovitostí.

Výhody spolupráce

Prodej společností a zakládání firem je spojen s mnoha administrativními úkony. Víte, jak na to? Chyby vás mohou připravit o cenný čas a peníze. Spolupráce se společností Správa společností s.r.o. vám přinese mnohé výhody. Především se jedná o zastupování ve věcech obchodního rejstříku advokátem.

Za tyto služby neplatíte nic navíc. Jednotlivé případy, včetně zakládání i prodeje společností na klíč, získají pojištění advokáta na částku 50 000 000 Kč. Není problém zajistit odkoupení společnosti na dálku a nabízet desítky firem k okamžitému prodeji. Pokud budete chtít, lze využít komplexnost služeb advokátní kanceláře se slevou 10% v porovnání s advokátním tarifem.

Přečtěte si:  Bude elektřina konečně levnější?

Prodej firem pro vaše potřeby

K dispozici jsou již hotové ready made společnosti s.r.o, kde můžete očekávat splacený základní kapitál, provedený zápis v obchodním rejstříku a připravenost k okamžitému prodeji. Nabízené firmy nevyvíjely v minulosti žádnou činnost a nemají žádné pohledávky či závazky. Jednatelem se stane advokát zapsaný u České advokátní komory. V případě, že si chcete založit společnost, může vám být navíc poskytnuta půjčka potřebná pro splacení základního kapitálu. Společnosti na klíč mají dle standardu jednoho až dva společníky, ale počet společníků i jednatelů se dá během prodeje změnit.