SMS půjčka Ferratum

SMS Půjčky Ferratum jsou nový typ tzv. finských půjček (informace čtěte zde), zaměřené na půjčování menších obnosů v rozmezí 1000 až 10 000 Kč. Žádost se vyřizuje prostřednictvím SMS, díky které obdržííte rozhodnutí o poskytnutí půčky v tentýž den.

Společnost Ferratum nepůsobí na českém trhu s půjčkami nijak dlouho. Přišla ale s produktem, který pomohl mnoha lidem z nesnází. Ferratum má už dnes mnoho spokojených klientů, kteří nedají na jejich služby dopustit.

SMS půjčka Ferratum – prodloužení splatnosti

Nově máte možnost si prodloužit splatnost SMS půjčky Ferratum o 15 dnů. Máte li potíže se splácením půjčky v původním termínu, je toto možnost jak požádat o prodloužení a ušetřit tak peníze za případnou smluvní pokutu, která se účtuje od prvního dne po splatnosti v případě neprodloužení. Odpovídajicí poplatky za prodloužení půjčky jsou uvedeny v tabulce výše.

Prodloužení půjčky je velice jednoduché. Žádost stačí poslat s pomocí SMS zprávy ve tvaru FER “Variabilní symbol” “Vaše rodné číslo” na číslo 9001103. Obratem obdržíte odpoveď, zda li Vám bylo prodloužení schváleno. Do dvou dnů od přijetí potvrzení stačí zaslat poplatek za prodloužení na účet Ferratum pod Vašim variabilním symbolem.

Nejčastější dotazy k půjčce

Kolik si můžu půjčit?
Nejprvé je možné si půjčit maximálně 1000 až 2000 Kč, které budou zaslány složenkou. Po řádném splácení půjčky se limit další půjčky navyšuje o 1000 Kč. Po řádně splacené čtvrté půjčce Ferratum si může klient půjčit až 9000 Kč. Maximální částka kterou si může klient půjčit (a to po páté řádně splacené půjčce) je 10 000 Kč.

Kdy musím SMS půjčku vrátit?
Splatnost půjčky je 21. dnů.

Kdy obdžím půjčené peníze?
Záleží na zvoleném způsobu zaslání peněz. V případe zaslání na bankovní účet obdržíte peníze tentýž den (maximálně druhý den od podání žádosti). V případě zaslání peněz poštovní poukázkou Vám peníze budou doručeny do 4 pracovních dnů na Vaši adresu.

Jaký jsou úroky z půjčky?
Poplatek za SMS půjčku Ferratum je 250 Kč za každých půjčených 1000 Kč.

Jak mám uhradit peníze zpět?
Po obdržení SMS půjčky Ferratum obdržíte fakturu, která bude obsahovat všechny údaje potřebné k uhrazení půjčky. V případě že Vám faktura nedošla, či byla ztracena, se prosím obraťte na náš zákaznický servis na tel. 224 454 222, kde Vám všechny potřebné údaje rádi poskytnou znovu.

Přečtěte si:  Existuje solidní půjčka bez registru a doložení příjmu? Ano, našli jsme ji pro vás!

Co když půjčku nedokážu splatit včas?
Nejdříve budete kontaktování našim oddělením pohledávek, které Vám připomené zpoždění platby. Při delším zpoždění Vám pak bude připočítaná smluvní pokuta dle obchodních podmínek. Nově též poskytujeme možnost si splátku za určitý poplatek prodloužit, viz „prodloužení půjčky“.

Je možné půjčku splatit dříve?
Ano, půjčku Ferratum je možné splatit i před její splatnosti. Poplatek za půjčku však zustává stejný.

Existuje možnost prodloužení půjčky Ferratum?
Ano, za určitý poplatek (viz tabulka splátek) je možné prodloužit splátku půjčky o 15 dnů. Prodloužení půjčky Ferratum se provádí s pomocí SMS zprávy, viz sekci „Prodloužení splatnosti“.

Využíváte mé osobní údaje na marketingové účely?
Ne, Vaše osobní údaje slouží pouze k Vaší identifikaci a pro správné zaslání faktury na Vaši adresu.

SMS půjčka Ferratum od 1000 Kč

Ferratum nabízí vlastně jen jediný typ půjčky. Jedná se o rychlou půjčku, která je určena k překlenutí nějakého kratšího období. Je to jediná půjčka, která vám podá pomocnou ruku, například pokud potřebujete finanční přilepšení před výplatou nebo čekáte na první výplatu z nového zaměstnání. Takováhle půjčka českým klientům dlouho chyběla. Hodí se pro ženy, samoživitelky, či na mateřské.

Půjčka Ferratum má nastavené podmínky velmi jednoduše a velmi užitečně, a tak vystihne potřeby žen Minimální částka, kterou si lze půjčit, je 1.000 korun, maximum je nastaveno na 10 tisíc. Protože se jedná o krátkodobou půjčku, pohybuje se splatnost v rozmezí od 3 do 4 týdnů. U půjčky Ferratum neplatíte žádné úroky, pouze fixní poplatek. Tento poplatek si můžete sami snadno spočítat. Za každých půjčených tisíc korun, činí poplatek 250 Kč. Obrovskou výhodou půjčky Ferratum je přístup ke klientům. Půjčka je přehledná a maximálně vychází vstříc klientovi.

Máte zápis v rejstříku dlužníků? To je problém, protože většina bank vás automaticky odmítne. Půjčka Ferratum ale pomůže i vám. Společnost posuzuje každou žádost zvlášť. Ve Finsku, odkud Ferratum pochází, je individuelní přístup samozřejmý a půjčka přináší tyto standardy i k nám. Půjčka Ferratum patří mezi půjčky, které se schvalují bez nahlížení do registru dlužníků.

Ferratum se snaží maximálně respektovat vaše soukromí. Proto nežádá ručitele, výpis příjmu ani nenahlíží do registru dlužníků. Když si chcete půjčit tisícovku na přilepšení, není přece nutné, aby vás finanční společnost kontrolovala. Důraz je kladen na vzájemnou důvěru a respekt. Z těchto důvodů je SMS půjčka Ferratum vhodná také pro ženy na mateřské dovolené, důchodce či nezaměstnané.