Finance pod kontrolou, finance přehledně

stevepb / Pixabay

Informací o možnostech půjček je spousta. Dostáváte je e-mailem, oslovují vás z reklam v denním tisku, rozhlasu i televizi. Všechna tato sdělení mají společnou jednu věc – tvrzení, že jsou nejvýhodnější ze všech.

Víme, jak nenaletět

Rychlé hotovostní půjčky, ať už bankovní či nebankovní, mají svá pro a proti, výhody i nevýhody.  Pro někoho jsou teď, v této chvíli skutečně výhodné, ovšem za rozumně nastavených podmínek splácení a úročení. Ovšem kdo se v tom má vyznat? Jak zjistíte, jestli se vám půjčka vyplatí? Řešení je snadné, využijte online srovnavač půjček.

Srovnejte si nabídky půjček online, přehledně a na jednom místě

Navštivte stránku Finance přehledně. Nový projekt, který jsme pro vás připravili, vás zbaví starostí a probdělých nocí. Už nemusíte obvolávat kamarády a prosit o radu. Díky tipům, radám a souhrnným informacím budete mít přehled o nabídkách půjček, získáte ihned přehledné informace o půjčkách s ručitelem nebo bez něj, o půjčkách se zástavou, o půjčkách krátkodobých nebo o půjčkách bez zbytečného papírování. Na jednom místě najdete všechny informace, které vám pomůžou s rozhodováním. Potřebnou hotovost si tak vypůjčíte online, rychle a bezpečně.

Přečtěte si:  Vyzkoušeli jste si sjednat online půjčku z pohodlí domova?

Jak na to?

1. Ujasněte si, jak vysokou částku potřebujete a kdy

2. Odpovězte si na následující otázky: Mám pravidelný příjem? Jsem bez záznamu v registru dlužníků?

  • ano – výborně, můžete vybírat z bankovních půjček, které mívají zpravidla výhodnější podmínky.
  • ne – neztrácejte naději a projděte si nabídky nebankovních společností. Najdete zde i odpovědi na nejčastější otázky.

3. Srovnejte si nabídky jedním kliknutím.

Srovnání nabídek jedním kliknutím? Fakt?

Ano, skutečně. Při zadání potřebné částky hned zjistíte, kdy ji dostanete. Můžete se také podívat na bližší informace o půjčce nebo společnosti.
Vybrali jste si? Dalším kliknutím odešlete nezávaznou žádost. Stránka pak předá krátký vyplněný formulář přímo společnosti, kterou jste si zvolili.

Připomínáme, že všichni poskytovatelé půjček ve srovnání půjček, ať už bankovní nebo nebankovní, jsou prověření. Vybírejte v klidu, případně využijte nezávazné bezplatné konzultace s operátory portálu Finance přehledně na čísle 800 115 155.