Půjčky od společnosti Home Credit a CreditOn jako na dlani

Půjčky od společnosti Home Credit a CreditOn jako na dlani
byrev / Pixabay

U mnoha společností máte k dispozici nejrůznější finanční půjčky. Dvěma z nich jsou například i CreditOn a Home Credit. U nich získáte kromě klasické půjčky také nejrůznější další finanční produkty, jakými je konsolidace půjček, kreditní karty nebo možnost nakoupit na splátky. Pojďme si tedy nyní udělat srovnání půjček od těchto dvou nebankovních subjektů. Popíšeme si shodné i odlišné složky půjček a zároveň také, jak si je můžete sjednat.

Shodné a odlišné prvky nebankovní půjčky od CreditOn a Home Credit?

U půjček od společnosti CreditOn i od Home Credit se shodně setkáte s možností vybrat si částku, kterou zrovna potřebujete, a dobu, za kterou půjčku splatíte. Ovšem, co už je odlišné, jsou částky, které u těchto společností máte k dispozici, i samotná doba, za kterou budete muset částku splatit. U CreditOn se totiž jedná o krátkodobé a nízké úvěry do 20 000 Kč. U Home Credit se naopak setkáte s dlouhodobějšími a vysokými půjčkami. Ovšem společnost Home Credit má pro všechny dostupné úvěry navíc eventualitu, kdy si můžete ještě vybrat, kolik budete chtít měsíčně splácet.

Přečtěte si:  I nebankovní půjčku si můžete spočítat předem!

CreditOn nabízí pouze tento jeden produkt, tedy klasickou půjčku. Home Credit má navíc pro své klienty připravenou konsolidaci půjček, kreditní karty, možnost nákupu na splátky, nebo auta na splátky. I proto je častěji vyhledávaná než CreditOn.

Penízky budete mít navíc od Home Creditu do 24 hodin od uzavření na účtu. U společnosti CreditOn se tato doba pohybuje okolo několika minut, jelikož si půjčku můžete sjednat velice jednoduše i prostřednictvím SMS.

Jaké jsou podmínky pro získání půjčky od CreditOn a Home Credit?

Jak u společnosti CreditOn, tak u Home Creditu musíte být starší 18 let a musíte mít pravidelný příjem, který musíte doložit. Dále však jsou již podmínky trochu odlišné. U Home Creditu musíte mít totiž navíc ještě dva platné doklady totožnosti. U společnosti CreditOn bude po vás požadován navíc bankovní účet a aktivní připojení k mobilní síti. Ovšem ani v jednom případě nepotřebujete ručitele ani žádnou zástavu.