Acema Credit vám nabízí půjčky s férovým jednáním

Acema Credit vám nabízí půjčky s férovým jednáním
niekverlaan / Pixabay

Nebankovních společností s nabídkou půjček se poslední dobou vyskytlo skutečně mnoho. Ne vždy jde však o férové vyjednávání a v průběhu existence půjčky můžete například narazit na skryté poplatky. Acema Credit má už za sebou řadu zkušeností a nebankovní půjčky jsou dostupné skutečně všem s jasnými podmínkami.

Žádáte o půjčku? Neplaťte nic předem!

Podávat žádost o půjčku a platit předem za posouzení? U Acema Credit rozhodně ne! Nečekají váš žádné platby předem a následně neobjevíte žádné skryté poplatky. Jednání proběhne férově po všech stránkách. U Acema Credit můžete získat částky od 100 000 Kč do 5 000 000 Kč. Na půjčku budete ručit nemovitostí. Každému z žadatelů bude nabídnuto individuální posouzení a také výhodné úroky. U nebankovní půjčky bez registru on-line můžete získat zálohu až 30 000 Kč v hotovosti a zbývající část půjčky bude poslána na váš bankovní účet.

Nevýhody nebankovní půjčky bez registru

Vyřizování půjčky u ACEMA Credit není spojeno s nahlížením do registru dlužníků. To vám může přinést problém s placením. Do registru dlužníků se nedostanete jen tak, ale kvůli nemožnosti splácet dle domluvy. Jakmile se zatížíte další půjčkou, budete ve splácení horko těžko pokračovat v dojednaných termínech.

Přečtěte si:  Půjčky od společnosti Home Credit a CreditOn jako na dlani

Výhody půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru vám však mohou přinést i výhody. V případě, že jste se dostali do problémů a vaše jméno se objevilo v seznamech dlužníků, můžete si pomoci novou půjčkou tak, že zaplatíte stávající a začnete znovu. Pravděpodobně i s nižšími splátkami a menšími úroky.

Nebankovní půjčky od Acema Credit vám poslouží k vyplacení případných exekucí a zástav nemovitosti. Lze si půjčit vyšší čátku, kdy se poplatí dluhy a zbývající suma je vám plně k dispozici. Půjčky jsou splatné až do dvaceti let a v případě zájmu vám zástupci firmy připraví nezávaznou a profesionální kalkulaci zdarma.