Auditorská společnost SP Audit aneb spolupracujte s profesionály

sp auditSpolečnost s ručením omezením SP Audit spatřila poprvé světlo světa již v roce 1999. I přesto, že se jedná o poměrně mladou firmu, za dobu svého působení si již vybudovala dostatečně rozsáhlou základnu spokojených klientů. Mladý a dynamický tým společnosti tvoří kvalifikovaní odborníci s letitými zkušenostmi v oboru.  Své služby SP Audit nabízí společnostem různých typů a velikostí. Není výjimkou, že v portfoliu spokojených klientů naleznete významné holdingové společnosti, nadnárodní firmy, ale i drobné podnikatele, kteří jednoduše chtějí, aby jejich firma byla po daňové stránce zcela v pořádku.

Jaké služby vám mohou nabídnout?

Společnost SP Audit se zaměřuje zejména na auditorskou činnost včetně daňového a účetního poradenství. Svým klientům pomáhá v sestavení korektní účetní závěrky řídící se českými, případně i mezinárodními směrnicemi (IAS/IFRS). Kromě jiného se společnost SP Audit snaží o minimalizaci daňových rizik podnikatele.

Proč využít služeb SP Audit?

Mezi základní pilíře společnosti patří individuální přístup ke klientům včetně komplexního poznání jejich daňové, případně účetní problematiky. V rámci poradenského zázemí společnost kooperuje se sesterskou firmou SP Econom Consult, s.r.o., která klientům umožňuje operativně a důsledně řešit případná rizika nebo nesrovnalosti zjištěná během účetního auditu.

Přečtěte si:  Zapomenuté peníze u bankomatu

Tým SP Audit

Ve společnosti SP Audit naleznete ty největší špičky v oboru. Kvalifikovaní odborníci s bohatými a dlouholetými zkušenostmi mohou nabídnout komplexní řešení také vaší firmě. Spolumajitelkou společnosti SP Audit je prezidentka Svazu účetních ČR. Budeme rádi, když využijete našich profesionálních služeb a zařadíte se do portfolia spokojených klientů, kteří se k nám budou i po letech rádi vracet.