Zlaté mince jsou výbornou variantou pro vánoční dárek

Zlaté mince jsou výbornou variantou pro vánoční dárekVánoce se blíží a s nimi i otázka, co vlastně pořídíte svým blízkým pod stromeček. Hledáte zároveň i výbornou investici do budoucna? V takovém případě vám mohou vytrhnout trn z paty zlaté mince či investiční zlato.

Zlaté mince od společnosti Zlato bez DPH

To pořídíte na nejrůznějších místech. Avšak nejprověřenější společností je „Zlato bez DPH“, jež je oficiálním smluvním partnerem České národní banky a České mincovny. A právě Česká mincovna této firmě poskytuje nejrůznější zlaté mince, jež vám mohou sloužit jako výborná investice bez DPH a bez poplatků do budoucna.

Investiční zlato pořídíte jak na internetu, tak i v kamenných prodejnách

Všechny možné varianty investičního zlata pořídíte jak na internetových stránkách www.zlatobezdph.cz, kde máte k dispozici jeho rozličné podoby, tak i v nově otevřené kamenné prodejně v Havířově. Takto máte k dispozici naprosto kompletní servis a zejména pak odborné rady, které vám pomohou vybrat to nejlepší jak pro sebe, tak i pro vaše blízké.

Přečtěte si:  Kde najdete nejlevnější letenky do celého světa?

Numismatika bude stále oblíbená

Společnost Zlato bez DPH má za sebou už mnohaletou bohatou historii, během které nabrali její zaměstnanci jak pestré zkušenosti, tak i ty nejodbornější znalosti a dovednosti. Právě tady vám bude poskytnut ten nejlepší servis v oblasti numismatiky. Můžete si například nechat poradit, jaké mince byste si měli pořídit, v jaké hodnotě a v jaké velikosti. Dále se rozhodně nemusíte bát zeptat, za jak dlouho se vám investice zhodnotí a kdy je nejvhodnější čas pro zpeněžení vašeho vkladu.

Originální dárky z oblasti investičního zlata

Pokud chcete skutečně originální dárek, můžete sáhnout po speciálních stříbrných a zlatých medailích s dárkovými motivy. Na těchto medailích se objevují nejrůznější pohádkové postavičky, rozličné symboly pro štěstí a všelijaká přání ke krásnějšímu a spokojenějšímu životu.