Co jsou offshore společnosti?

kancelar-offshoreUž se k vám dostal pojem offshore společnost? Jedná se o extra zvýhodněnou společnost, obvykle bez daňových a jiných povinností. Soukromí vlastníků offshore společnosti má vysokou ochranu anonymity vlastnictví.

Kde se zakládají offshore společnosti?

Offshore společnosti se zakládají ve státech, kde se díky tamním zákonům povoluje založení. Do vybrané země se tímto způsobem dostává zahraniční kapitál. Jedná se především o známé tzv. daňové ráje. Nejoblíbenější daňový ráj na světě je Seychelská republika. Nečekají vás daně ani byrokracie. Offshore společnost se zakládá velice rychle, jednoduše a celkem i lacino.

Založení offshore společnosti v jiných zemích

Dalším tipem na daňový ráj je Belize, kde dlouhodobě panuje politická a ekonomická stabilita. Marshallovy ostrovy umožňují vydání neimobilizovaných akcií na doručitele. Jde o jedničku mezi zeměmi poskytujícími vysokou anonymitu vlastnictví. O daňovém ráji Delaware v USA mnozí dosud neví. Očekávejte získání prestižní image a nulového zdanění díky zapojení LLC společnosti z Delaware a offshore společnosti. Mezi daňové ráje patří také Velká Británie, kde se podniká s minimem byrokracie a za výhodných podmínek pro nerezidující osoby. K DPH se zde přihlašuje až od 2,5 miliónů Kč. Zvolit si můžete i daňový ráj Panama se stabilním právním prostředím bez daní.

Přečtěte si:  Naučte se šetřit snadnými triky

Důvody vedoucí k zakládání offshore společností

Offshore společnosti se využívají ke snížení daňové povinnosti až na nula procent. Zároveň se dá využívat právo na soukromí a anonymity vlastnictví. Svůj movitý a nemovitý majetek tak snadno ochráníte díky použití offshore společnosti. Navíc získáte mezinárodní image pro vaše podnikatelské plány. Offshore společnost je stoprocentně legální. Jedná se o právnické osoby, mezinárodní obchodní společnosti, založené na základě speciálních zákonů offshore jurisdikcí – v daňových rájích.