CRM systémy aneb vztahy se zákazníky

geralt / Pixabay

Zákazníci mají na dnešním trhu mnoho možností, vždy je velký výběr, jakou společnost v daném odvětví zvolit. Z toho důvodu je nezbytné poskytovat jim plnou péči, aby si vždy vybrali vás. A k tomu slouží CRM systémy.

CRM systém (zkratka z Customer Relationship Management) je program, který shromažďuje, třídí a zpracovává informace o zákaznících. Pomůže vám udržet si stávající zákazníky, porozumět jim, naslouchat jim, zvyšovat jejich spokojenost, tvořit marketingové strategie k získávání nových zákazníků a vůbec mít o všem přehled. Dříve byly CRM systémy považovány jen za prodejní nástroje, dnes jsou pokládány hlavně za dobrý způsob sdílení informací v celé firmě.

Jaký CRM systém zvolit?

Jedním z nejoblíbenějších je Microsoft Dynamics CRM. Používá jej třeba firma Mitsubishi, Costa coffee, BMW, Heineken, sám Microsoft, Real Madrid či Hyundai. Oblíbený je především proto, že většina z nás umí dobře pracovat s aplikacemi Microsoft Office. Jejich systém Dynamics CRM je office aplikacím velmi podobný, navíc se s nimi dokáže dobře spojit. Uživatelé si chválí integraci s Outlookem a Internet Explorerem.

Přečtěte si:  Zabalte svůj balík, ať dorazí bez úhony

Další výhodou Microsoft Dynamics je snadná přizpůsobitelnost. Na nasazení systému si objednáte firmu, nastaví vám ho podle vašich potřeb a dál už vše zvládnete sami. Pod taktovkou firmy Millennium s.r.o., která působí v Česku a na Slovensku a je Microsoft Partnerem roku 2014 se začíná s konzultací. Na úvodním workshopu vám předvedou, co všechno CRM systém umí, a proberou s vámi, jaké funkce byste mohli využít. Následně přijde na řadu přizpůsobení, prototypování a verifikace s klientem a nakonec nasazení, školení zaměstnanců vaší firmy a spuštění provozu.

Všichni vývojáři Millennium mají certifikát Microsoft Certified Professional, z Microsoft Industry Awards 2015 si přinesli ocenění mj. za Microsoft Dynamics CRM řešení pro Slovenskou spořitelnu. Svěřte se do rukou odborníků a nechte si implementovat systém na míru i vy.