Stavební spoření – bonusy a odpouštění poplatků ve stavebních spořitelnách

autoI přes veškerá snížení procent na vaše stavební spoření, ke kterým během let existence této finanční služby došlo, se můžete spolehnout alespoň na nějaký výnos. A věřte, že stavební spoření stále zajímá hodně lidí.

Mohli jste si jistě všimnout, že se dost často reklamy na stavební spoření ubírají cestou nabízení různých prémií, pokud si uzavřete smlouvu právě u nich. Ale ani prémie nejsou určeny pro každého – záleží, zda se jedná o splnění podmínek, které jsou udávány detailně v každé smlouvě.

Buřinka nabízí prémii 1 000 Kč za uzavření každé nové dětské smlouvy. Jedná se o smlouvy pro děti do šesti let, které ovšem musíte pro získání prémie uzavřít do konce roku 2013. Rozhoduje také uzavření výše cílové částky – tam by měla činit minimálně 150 000 Kč. Dále nesmíte zapomenout do března příštího roku naspořit minimálně tři tisíce korun. Poté se připíše částka až 1000 Kč, ale s omezením na maximum do výše poplatku, který jste dali za uzavření smlouvy o stavebním spoření.

Přečtěte si:  Rizika příliš výhodného pojištění

ČMSS připravila prémii až 1 000 Kč pro prvních 20 000 smluv, které budou uzavřeny do konce roku 2013. Tato akce je platná pro osoby v dospělém věku, kteří dosud neměli stavební spoření, anebo předchozí stavební spoření skončili do konce roku 2011. Prémie je maximálně 1000 Kč, ale jde o polovinu poplatku za uzavření smlouvy.

Cílová částka však musí být aspoň 200 000 Kč a poplatek za uzavření smlouvy musí být uhrazen nejpozději v lednu 2014. Dalším získaným bonusem může být v rámci stavebního spoření pro děti do osmnácti let až 1 000 Kč pro smlouvy uzavřené do konce roku 2013. Uhradit musíte poplatek za uzavření smlouvy a dát cílovou částku min. 200 000 Kč.

Modrá pyramida nabízí akci Prémie 2000, která je určena pro všechny klienty, kteří vloží na nově uzavřenou smlouvu o stavebním spoření aspoň 2000 Kč nejpozději do čtyř měsíců od uzavření. Akci je možné využít až do konce ledna 2014 a ještě získáte pozornost v podobě modré sovy.