Komplexní péči o klienta zajistí MONETA Money Bank

Služby bankovních domů jsou velmi rozmanité a často také dosti nepřehledné. Pokud zvažujete, u koho si založit osobní běžný účet, jak vyřešit ztrátu nebo zablokování kreditní karty, nebo kam pro nejvýhodnější půjčku ušitou přesně na míru vašim potřebám a požadavkům, máme pro vás jeden tip. Tím je bankovní dům MONETA Money Bank – spolehlivý partner svých klientů, kteří zde najdou přehledné spektrum specifických služeb sloužících ke každodennímu využívání. S čím vším vám můžeme pomoci?

Rádi se přizpůsobíme vašim potřebám

Dostali jste se do tíživé finanční situace, ze které není na první pohled úniku? Potřebujete půjčit menší, či větší finanční obnos a nechcete svou prosbou obtěžovat rodinu, či nejbližší přátelé? Obraťte se na finanční ústav MONETA Money Bank, kde pro vás připraví specifické osobní půjčky, u kterých si přesně navolíte jejich výši, částku i dobu splácení a spoustu dalších parametrů tak, aby pro vás bylo splácení půjčky co nejpohodlnější.

Přečtěte si:  Vyzkoušeli jste si sjednat online půjčku z pohodlí domova?

Máte dotaz? Obraťte se na nás!

Máte dotaz ohledně své osobní půjčky? Nebo snad nevíte, co všechno vám mohou nabídnout kreditní karty MONETA Money Bank? Pak neváhejte a obraťte se na naše profesionály, kteří vám v klientských centrech nebo prostřednictvím telefonu rádi zodpovědí veškeré dotazy a poradí s kterýmkoli bankovním produktem. Snažíme se naše služby neustále zdokonalovat, proto budeme rádi za každá postřeh, který nám prostřednictvím zpětné vazby sdělíte.

Komplexní servis v místě vašeho bydliště

Dáváte raději přednost osobnímu kontaktu před tím telefonním nebo elektronickým? Vyhledejte si na našich webových stránkách nejbližší pobočku ve svém okolí a navštivte nás osobně. Poradíme vám s financováním, hypotékou, osobním účtem, půjčkou i s ostatními službami, které se u nás rozhodnete využívat. Naše zákazníky stavíme na první místo, i díky tomu se můžeme pochlubit celou řadou prestižních ocenění.

Money Cash Coins Payment Debt  - AlexBarcley / Pixabay
Komplexní péči o klienta zajistí MONETA Money Bank