S jistotami je to nejisté

Pustit se do soukromého podnikání může být pro spoustu lidí tou nejsprávnější možnou volbou. Protože když si tito vyberou obor, který je dost lukrativní a který také odpovídá zájmům toho, kdo ho provozuje, nelze si představit lepší volbu. To je pak něco jiného než muset den co den chodit do nudného zaměstnání, tam provozovat neoblíbenou činnost nebo se nervovat a brát za to třeba jenom pár šupů.

Jenže ani podnikání nemusí být zase až takové terno. A zle je zejména v situaci, kdy toto přestane vynášet. Protože placení výdajů nepočká, a není-li kde brát, je to skutečně zlé. To, aby se snad firma raději zavřela, že?

Jistě, i to by mohlo být řešení. Ovšem určitě by to mělo být až tou úplně poslední volbou, pokud se nabízí ještě i jiné, alternativní řešení.

A takové řešení se samozřejmě nabízí. Může jím být třeba hypotéka pro podnikatele, nabízená nebankovní společností.

Proč právě ta? Je to vlastně docela prosté. Člověk si u nebankovní společnosti zažádá vyplněním formuláře na jejím webu, poskytne svoji nemovitost do zástavy coby záruku, že vše řádně splatí, počká si na rychlé schválení a po následné dohodě a podepsání smlouvy má záhy tolik potřebné peníze k dispozici. Zatímco by se někde v bance stále ještě vleklo dlouhé posuzování žádosti s nejistým výsledkem, tady už má dotyčný peníze, jež může použít libovolně k záchraně svého podniku.

Přečtěte si:  Pojištění profesní odpovědnosti? Zajistí jistotu v nejisté době!

Taková podnikatelská hypotéka je tedy jistotou, že se vždy najde někdo, kdo skomírající firmě půjčí. Klidně na krátkou stejně jako na dlouhou dobu, klidně s malými i vyššími splátkami, ba i s možností splatit vše kdykoliv předčasně.

A aniž by žadatel musel platit za něco předem, dočká se od takové nebankovní hypotéky za příznivé úroky dokonalé pomoci. Pomoci, jež ho nejenom nenechá klesnout až na dno, ale umožní mu i přečkat zlé časy, i investovat tak, aby se podnikání stalo zase lukrativním.

S jistotami je to nejisté
S jistotami je to nejisté