MotivP Business Brunch® Františka Hroníka ve 4 českých městech

MotivP Business Brunch® Františka Hroníka ve 4 českých městechVzdělávací a poradenská agentura Motiv P pořádá již od roku 2005 speciální akce, tzv. business brunche, jež reflektují aktuální témata v současné době hojně omílané. V minulosti jste se mohli zúčastnit business brunche, jež vás měl naučit lépe zvládat stresové situace nebo řešit konflikty. Další z populárních akcí je zaměřena na kognitivně behaviorální přístup, jenž se hojně uplatňuje v zahraničí, ale své místo si pomalu získává i v českých firmách. MotivP Business Brunch® proběhne ve čtyřech velkých městech České a Slovenské republiky (Ostrava, Bratislava, Praha a Brno) v termínech od 17. 2. 2015, do 5. 3. 2015.

MotivP Business Brunch® aneb, na co se můžete těšit?

Program setkání je vskutku velmi zajímavý. Od 08:00 do 9:00 hodin budou v jednotlivých městech ve společnosti šálku lahodné kávy probíhat registrace. Od 9:00 hodin pak začne účastníky akce do tajů kognitivně behaviorálního přístupu zasvěcovat František Hroník, jenž patří mezi zkušené lektory a významné odborníky v oblasti řízení lidských zdrojů a psychologie práce v České republice. Po přednášce, která potrvá zhruba 30 minut, následuje krátká přestávka a poté volná diskuze s tímto předním českým odborníkem na téma Business Brunch®.

Přečtěte si:  Pomyslné nůžky životní úrovně se rozevírají čím dál víc

Zúčastněte se jedinečné akce i vy

Jelikož je o účast na akci skutečně velký zájem, s přihlášením příliš dlouho neváhejte. Toto aktuální téma je v současnosti skutečně velmi diskutované a zájem o něj je vskutku nevídaný. V současné době je ve čtyřech městech registrováno zhruba 250 účastníků a kapacity jednotlivých měst jsou značně omezené. Akce je pro personalisty zcela ZDARMA. Tak nezapomeňte – MotivP Business Brunch® proběhne v Ostravě 17. 2. 2015 v prostorách Park Inn, o dva dny později pak v Bratislavě ve Štúdiu L+S, 24. 2. 2015 se můžete těšit na Business Brunch v Praze v Divadlu metro a 5. 3. 2015 potom v Brně v haDivadle!