Opravy tiskáren zajistí odborný personál

opravy tiskáren
OpenClips / Pixabay

Mnoho jednotlivců a firem se neobejdou bez pravidelného tisku nebo skenování dokumentů. Někdy se jedná i o stovky kusů denně, proto není divu, že tiskárnám dojde dech a přestanou fungovat. Jak jinak, než v ten nejméně očekávaný moment. Vyžadujete perfektní servis tiskáren? Máme zkušenost s Servisvalze.cz, kam se zkuste obrátit v době, kdy se tiskárny rozhodnou stávkovat.

Rychlé opravy tiskáren

V případě opravy tiskáren od Servisvalze.cz neplatí, že práce kvapná málo platná. Naopak, práce s opravou je uskutečněna ve velice krátké době, protože servisní technici jsou profesionálové. Znají svou práci dokonale a s problémy si snadno poradí. Většinou nepřesáhnou i náročnější servisy pět pracovních dní. Tiskárny se opravují fyzickým i právnickým osobám. Firmy i jednotlivci mají možnost si porouchané zboží přivézt osobně na jednu z poboček, anebo existuje ještě možnost si nechat vše odvézt. Odvoz je zajišťován zdarma. Opravy tiskáren větších rozměrů se zajišťují přímo u klientů, kdy se po domluvě dostaví servisní technik.

Přečtěte si:  Hazardní hry online: Jak hrát a vyhrát?

Profi servis tiskáren všech typů

O vaše tiskárny se nemusíte bát, opravy jsou prováděny zaškoleným odborným personálem. Opravuje se většina druhů tiskáren, skenerů a multifunkcí. Servis tiskáren se vztahuje na záruční i pozáruční dobu. Můžete donést různé typy inkoustových, laserových i jehličkových tiskáren. I v případech pozáručních oprav není firma omezena určitou značkou nebo druhem tiskárny, opravují se všechny zařízení od předních i méně známých výrobců.

Záruční servis do pěti pracovních dnů!

Máte tiskárnu ještě v záruce a rozbila se? Nečekejte na vyřízení reklamace během třiceti denní zákonné lhůtě. Pravidlem u Servisvalze.cz je, že devadesát procent záričních oprav je rovněž zvládnuto do pěti pracovních dnů. Zároveň se servis a opravné procesy dělají v souladu s platnými normami ISO a postupy ITIL.