Odhad cen nemovitosti online je nejrychlejší rádce při rozhodování o prodeji domu

I když si svůj život perfektně plánujeme, tak abychom co nejvíce předešli nepříjemným překvapením, občas se jim stejně nevyhneme. Někdy stačí být v nesprávný čas na nesprávném místě a bez vlastního přičinění se vám život obrátí vzhůru nohama na dlouhou dobu. V případě dlouhodobějšího nebo trvalého výrazného pohybového omezení se najednou klasická útulná chata se vstupem po několika schodech a různými, dosud nepoznanými, bariérami v interiéru stává nedobytnou pevností. Na přestavbu není čas ani peníze. Ale dům potřebuje pravidelnou péči i při dovolenkovém a víkendovém pobytu. Zhodnoťte rozumně své možnosti i majetek a zjistěte si reálný odhad ceny domu pro případný prodej.

Odhad cen nemovitosti online odhalí vaše možnosti

Neztrácejte čas studiem trhu nemovitostí a amatérským porovnáváním cen podobných typů chat jako je ta vaše. Je to ztráta času s nepřesným výsledkem. Při průzkumu dostupných realitních serverů se totiž stále pohybujete v cenových nabídkách, nikoliv v cenách, za které se srovnatelné chaty skutečně prodaly. Z pohledu potencionálního běžného, nezkušeného prodejce nemáte šanci poznat, kdy je cena nereálně vysoko nebo naopak až příliš nízko. Ani vy nepropadejte falešnému kouzlu psychologie cen, kterou nasadíte úmyslně vysoko a pak ji budete postupně snižovat. Pravidelní zájemci o různé nabídky prodeje nemovitostí o nich přehled a vy se tím zbytečně sami stavíte do řady podezřelých nabídek. Mnohem snazší a chytřejší řešení je odhad nemovitosti online. Požádáte o něj kdekoliv máte přístup k internetu a zabere vám to jen pár minut. Nestojí vás ani korunu a v krátkém čase máte v rukou jasné, ověřitelné podklady s jednoznačnou sumou. Nezáleží na tom, jestli využijete dalších souvisejících realitních služeb odhad ceny pozemku i nemovitosti je trvale bezplatný.

Přečtěte si:  Když nejste doma, byt vám může vydělávat. Začněte ho pronajímat přes Airbnb

Kvalitní realitní služby přichází i s okamžitou finanční pomocí

Na základě informací o tržní neboli odhadní ceně domu se následně můžete domluvit na zprostředkovaném prodeji s možností získat polovinu ceny ještě před prodejem. Máte tak možnost rychle disponovat s reálnými penězi a zároveň jistotu, že se dům bez starostí prodá bez toho, abyste tomu museli věnovat energii nebo úkolovat někoho blízkého. Proto, že není ve vašich silách nemovitost připravit k prodeji. Můžete se také spolehnout na profesionální přístup i v oblasti služeb souvisejících s prodejem jako je fotografování objektu, ale také stěhování a drobných či větších úprav designu s cílem navýšení prodejní ceny.

Nemusíte platit za odhad horentní sumy soudním znalcům nebo nezávislým živnostníkům

Pokud není nemovitost zatížena soudním jednáním či exekucí, není nutné mít na odhad nemovitosti posudek soudního znalce. Využijte raději moderního přístupu kvalitní realitní kanceláře se specialisty na konkrétní oblasti. Díky přístupu do katastru nemovitostí, k cenovým mapám nemovitostí podle jednotlivých oblastí a také databáze nabídek důvěryhodných realitních expertů dostanete informace, kterým se lze věřit.

Využívejte správné informace, které se vám sami nabízí.

New Home Construction Industry  - paulbr75 / Pixabay
paulbr75 / Pixabay