Vše pro vaši kancelář nebo domácnost

Víte, co znamená zkratka „HELAP“? Nejen, že se jedná o název jednoho známého českého e-shopu, jenž se specializuje na výrobu a prodej kancelářského nábytku a potřeb pro domácnost a kancelář, také jde o počáteční písmena slov „Hezké, Elegantní, Levné, Atraktivní a Praktické“ – což zboží e-shopu bezpochyby je. Proč nakupovat vybavení a potřeby do kanceláře právě zde? Odpověď na tuto jednoduchou otázku vám prozradíme na následujících řádcích.

Nízké ceny a bleskové dodání

E-shop HELAP, jež provozuje firma Fintania Trade s.r.o., si zakládá na bohatém sortimentu, jež drží pravidelně skladem, a nízkých cenách prodávaného zboží. V sortimentu společnosti se nachází nejen rozmanité kategorie kancelářského nábytku, ale také nejrůznější druhy kancelářských potřeb počínaje potřebami psacími, přes papírenský sortiment (kancelářský papír, flipchart papír), až po děrovačky a samolepící etikety. Kromě toho zde můžete nalézt také nejrůznější druhy PC příslušenství nebo potřeby nutné k profesionální firemní či školní prezentaci.

Přečtěte si:  Vlastní kancelář je známkou vaší profesionality

Proč nakupovat právě v e-shopu HELAP?

Nejen, že během svého nákupu prakticky nemusíte opustit sedák židle a pohodu svého domova či kanceláře, také ušetříte spoustu času a nemusíte se ohlížet na otevírací dobu samotné prodejny nebo papírnictví. Veškeré nabízené položky jsou doplněné o fotografie a detailní popis produktu. Pokud navíc dosáhnete určité hodnoty nákupu, pak máte poštovné, balné a dopravné ZDARMA po celé České republice. Balíček obdržíte zpravidla během 2 pracovních dnů. Pokud si nevíte rady s montáží objednaného nábytku, není problém si jej nechat namontovat přímo zástupci společnosti.

Potřebujete snad další důvody, proč nakupovat na HELAP.cz?

Kromě vskutku obsáhlého a bohatého sortimentu, bleskového dodání a montáže vám můžeme nabídnout také ekologickou likvidaci prázdných a nevypotřebovaných tonerových a inkoustových kazet nebo atraktivní slevy a věrnostní akce, se kterými můžete na nákupu u nás ještě výrazněji ušetřit.