Parkovací systémy a turnikety od specializovaného výrobce

Investovali jste nemalou částku do vlastních pozemků, které jste se následně rozhodli proměnit na veřejné parkoviště? Nebo jste snad na pozemku vystavěli multifunkční halu, která se stala dějištěm nejrůznějších sportovních, kulturních a společenských akcí? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak vám určitě přijdou vhod následující řádky, na kterých vám prozradíme, kde pořídíte kvalitní parkovací systémy pro vnitřní i vnější parkoviště, ale i turnikety, které usměrňují tok osob a ulehčují jejich evidenci.

Kvalitní turnikety jako nezbytná součást firem i velkokapacitních hal

Jak již bylo výše zmíněno, turnikety představují mechanická zařízení, která usměrňují tok osob. Mezi jejich hlavní přednosti patří možnost eliminovat pohyb nežádoucích osob po areálu či v budově konkrétní společnosti. S pomocí turniketů lze také jednotlivé osoby snáze a efektivně evidovat. Turnikety jsou zpravidla vyráběny z moderních materiálů, mezi které patří například nerez, který se vyznačuje svou designovou dokonalostí a praktickou bezúdržbovostí.

Přečtěte si:  Jak se změní daně v roce 2015?

Parkovací systémy usnadní evidenci vozidel

Parkovací systémy naopak usnadňují evidenci vozidel, která vjíždějí do areálu nebo do prostor parkoviště. Moderní parkovací systémy jsou již dodávány společně s technologií čárového kódu. Mezi hlavní přednosti tohoto parkovacího systému patří jeho variabilita a možnost umístění na parkoviště nejrůznějších druhů a velikostí, jakožto také možnost instalace libovolného počtu vjezdů, výjezdů i platebních míst včetně jakýchkoliv dalších rozšíření v daném systému.

Kde tato moderní zařízení pořídíte?

Máte-li o parkovací systémy, nebo turnikety pro evidenci a usměrnění toku osob zájem, pak se obraťte na specializovaného výrobce AUTOGARD, který na našem trhu působí více, než 20 let. Společnost se zaměřuje výlučně na výrobu a prodej turniketů, parkovacích systémů a závor té nejvyšší kvality a nejpreciznějšího dílenského zpracování. Výrobky společnosti AUTOGARD se kromě toho vyznačují také dlouhou životností a perfektním pozáručním servisem. Kompletní nabídku výrobků najdete na oficiálních stránkách firmy.