Vyzkoušeli jste si sjednat online půjčku z pohodlí domova?

Připojení k internetu už se stalo naprostou samozřejmostí ve velké většině českých domácností. Internet už dávno není pouze doménou mladých, ale čím dál více se s ním seznamují i starší uživatelé a i u lidí v důchodovém věku se stal internet běžnou součástí jejich života. Jedním z produktů, které se dají prostřednictvím internetu získat daleko rychleji, levněji a pohodlněji, jsou i nebankovní půjčky.

Půjčky online jsou nejen pohodlné, ale i velmi rychlé

Nebankovní půjčky online mají spoustu předností a dnes už je nabízí téměř všichni nebankovní úvěrové společnosti. Hlavní výhodou je pohodné sjednání, kdy nemusíte nikam chodit ani telefonovat a všechno si komplet zařídíte přes váš počítač nebo notebook.

Dalším velkým plusem online půjček je rychlost – zvláště u malých částek je obvykle posouzení velmi rychlé a výplata je často přímo blesková – někde můžete mít peníze na vašem bankovním účtě do několika minut. K dalším přednostem patří také to, že si kdykoliv můžete zkontrolovat stav vaší půjčky na internetu, spočítat si přesnou výši splátek a veškerou komunikaci s úvěrovou společností řešit z pohodlí domova přes počítač.

Které půjčky online mají nejlepší podmínky?

Pokud se ptáte, které nebankovní online půjčky nabízejí nejvýhodnější podmínky, těžko se na to dá odpovědět jednou větou. Pokud máte zájem jen o malou půjčku na měsíc, určitě se vám vyplatí vybrat si některou z nabídek na první půjčku zdarma (např. Via SMS, Ferratum nebo CreditOn). S žádnou z těchto společností nešlápnete vedle, již dlouhodobě patří k těm nejlépe hodnocených úvěrům na trhu. Pokud netrváte na půjčce zdarma, tak nejnižší poplatky má už více než rok Japonská půjčka, kterou provozuje společnost Home Credit.

Přečtěte si:  Krátkodobé nebankovní půjčky: Kdy obdržíte vypůjčené peníze?

Aktuálně je pak jedním z nejlepších řešení půjčka Viva-Credit, která možná není nejznámější, ale je prověřená, bezpečná a ve srovnání s konkurencí přináší velmi zajímavé a výjimečné podmínky. Napoprvé si u ní můžete půjčit od 500 do 20 000 Kč bez poplatků a úroků, ale co je hlavní – doba splatnosti zde není klasických 30 dní, ale plných 35 dní! Určitě se na nabídku Viva-Credit alespoň podívejte, v současné době jde o jednu z nejlepších úvěrových produktů v nebankovním sektoru.

Mají půjčky online i nějaké nevýhody?

Říká se, že všechno má svoje plusy i mínusy. U půjček online se ale obecně nedá říct, že by měly nějaké zápory, kvůli nimž by se tato forma sjednání nevyplatila. Samozřejmě, zdaleka ne všechny půjčky sjednané online jsou výhodné – spousta z nich je zbytečně předražených a mají extrémní úroky. Stejně tak se taková půjčka nikdy nevyplatí tomu, kdo si bude její splatnost neustále prodlužovat. Podstatné ale je, že způsob sjednání online jako takový žádné nevýhody nemá a nemůžete tím nic ztratit.

Na jaké vlastnosti se u online půjčky zaměřit?

Při vybírání půjčky online záleží i na tom, o jaký úvěr jde – na jiné parametry je třeba myslet např. u bank, na jiné zas u nebankovních společností. V případě nebankovního online úvěru s krátkodobou splatností se zaměřte spíše na poplatky a celkovou splatnou částku – u SMS půjček na měsíc nehraje RPSN tak velkou roli. Poskytovatele si také důkladně prověřte na internetu, abyste neskočili na špek podvodníkům, kterých je bohužel až moc.

Coins Money Weights Saving - cristianbarrios1974 / Pixabay
Vyzkoušeli jste si sjednat online půjčku z pohodlí domova?