Digitální peněženka u ČSOB

Digitální peněženka u ČSOB
martaposemuckel / Pixabay

Nechce se vám přepisovta údaje z platební karty a chcete snadno využívat k placení jiný způsob? Můžete využívat mobilní telefon, do něhož si uložíte svou kartu. Bezplatná aplikace je určena pro chytré mobily a zjednoduší vám placení různého internetového nakupování po celé České republice.

Rychlé placení v internetových obchodech

Digitální peněženka MasterCard Mobile slibuje nejen rychlost, ale rovněž pohodlnost a bezpečnost. K dispozici budete mít virtuální peněženku, kam si zadáte údaje ze své platební karty. následně při provádění nákupu se už nemusí tato data znovu zadávat. potvrzení provedete jenom nastaveným mPIN a také uvedete možnost platby pomocí MasterCard Mobile.

Co se potřebuje k možnosti platit digitální peněženkou MasterCard Mobile?

Důležité je vlastnit chytrý mobil, kde nechybí operační systém Apple iOS 5.1 a vyšší nebo Google Android 2.3 a vyšší. Dále je potřeba mít internetové připojení (datové služby) v mobilu a nesmí vám chybět ani platební karta MasterCard nebo VISA s aktivovanými internetovými platbami.

Přečtěte si:  Co když nezvládám splácet půjčku?

Další výhody digitální peněženky

K výhodám dále patří rychlé zaplacení pomocí načtení QR kódu. K nabíjení nedochází díky penězům la epomocí jednorázového zadání údajů z karty. Digitální peněženky akceptují již stovky internetových obchodů a zanedlouho s nimi budete moct platit také v kamenných obchodech. Aplikování a též platby se provádějí zdarma. Není omezena karetní asociace, dají se vložit MasterCard i VISA karty. Nechybí ani možnost reklamovat platbu, pokud nebylo například dodáno zboží. Reklamace se uskutečňují u banky, která vydala kartu.

Aplikace MasterCard Mobile je k dispozici na zařízení iOS a Android. Stáhne se pomocí kliknutí na tlačítko či načtením QR kódu. Jakmile bude aplikace stáhnuta, aktivuje se SMS heslo, které bude doručeno po prvním spuštění a vytvoří se mPIN, aby byla peněženka chráněna. Posléze se vkládají údaje z platebních karet.