Luxusní kancelář na atraktivní adrese můžete mít i vy

Luxusní kancelář na atraktivní adrese můžete mít i vy
SnapwireSnaps / Pixabay

Nalezli jste díru na trhu nebo si splnili svůj velký podnikatelský sen? Podařilo se vám rozjet slibnou kariéru a v tom, co děláte, jste doopravdy úspěšní? Pak nám nezbývá, než vám upřímně pogratulovat! Velmi dobře si ovšem uvědomujeme, že takové podnikání má i řadu stinných a finančně náročných stránek. Jednou z nich je například pronájem kancelářských prostor, patřící k nákladům, které do vašeho firemního rozpočtu udělají pořádnou díru. Dnes však již existují způsoby, jak na pronájmu kanceláře ušetřit a ještě své klienty a obchodní partnery přivítat v luxusních prostorách některé z prestižních pražských adres. Jak na to vám prozradíme na následujících řádcích.

Virtuální sídlo firmy – o co vlastně jde?

Ze zákona musí mít každá společnost své oficiální sídlo, prostřednictvím kterého bude komunikovat s úřady a přebírat nejrůznější druhy písemností doručovaných poštou nebo kurýrem. Nikde ovšem není specifikováno, jak by mělo takovéto sídlo firmy vypadat. Proto se stále více podnikatelů rozhoduje pro moderní službu, jejíž název je „virtuální sídlo firmy“. Takovéto sídlo je zcela legální variantou klasického pronájmu kancelářských prostor s tím rozdílem, že s touto službou ušetříte až 90 % nákladů! Zároveň získáte plně vybavené kancelářské prostory na luxusní adrese, která vaše obchodní partnery či klienty zaručeně osloví.

Přečtěte si:  Kolik aktuálně zaplatíte na dálnicích v Evropě?

Pronájem kanceláře pouze u profesionálů

Pokud se i vy rozhodnete virtuálního sídla společnosti využít, pak si dávejte pozor na to, kterou firmu, jež tuto službu nabízí, oslovíte. Sázejte raději na známé a ověřené společnosti, které svým klientům nabídnou vždy něco navíc. Jednou z těchto společností je i firma Scott & Weber specializující se na pronájem kompletně zařízených kanceláří s kapacitou 1 až 8 osob a to v kancelářském centru Budějovická Alej na Praze 4. Fotografie jednotlivých kanceláří i samotné kancelářské budovy jsou součástí oficiálních stránek společnosti Scott & Weber.