Již čtrnáct let pomáhá SP Audit českým firmám

sp auditNeúprosně se opět blíží doba daňového přiznání a vy zase vzpomínáte na loňský rok, kdy jste vše vyplňovali na poslední chvíli prakticky na koleně? Ani úředníci na finančním úřadu z vás tehdy nebyli nadšeni? Letos může být situace o 180° jiná, lepší! Obraťte se na společnost SP Audit, s.r.o., která vám se vším pomůže.

O společnosti SP Audit

Společnost SP Audit provozuje auditorské, daňové a účetní poradenství již od roku 1999. Od té doby všichni její pracovníci, tedy nejeden auditor, daňový poradce či účetní poradce, poradili stovkám klientů, kteří díky tomu nepřišli v nejhorším případě o svou těžce vybudovanou společnost. Okruh klientů SP Audit se tak rok od roku rozšiřuje, ovšem pouze o nadmíru spokojené firmy!

Pokud byste chtěli přesně specifikovat klientelu SP Audit, tedy zda i vy byste mezi ně mohli spadat, jedná se o nespočet společností různého typu a velikosti. Od malých výrobně orientovaných podniků, přes společnosti podnikající ve službách, a to různého zaměření, až po obrovské obchodní i výrobní korporace, které patří ve svém oboru ke špičce v České republice. Auditor, daňový poradce či účetní poradce je tedy potřebný v jakékoliv firmě, a to vše zajišťuje již čtrnáct let společnost SP Audit, s.r.o.!

Přečtěte si:  Od Nového roku dědění a dědictví nově

Jaké služby nabízíme?

A co vlastně můžete od společnosti SP Audit očekávat a požadovat? V prvé řadě je to rozhodně zpracování auditu účetní závěrky auditorem, a to přesně a precizně podle legislativního rámce České republiky. Dále můžete využít průběžných celoročních konzultací s účetním společnosti SP Audit. Jedná se buď o operativní konzultaci, pro řešení například určitého konkrétního problému, nebo o jednorázovou konzultaci, kdy účetního poradce využijete pouze jednou jedinkrát. Konzultace ale nejsou poskytovány pouze na účetní problémy. Také daňové, auditorské či jiné problémy můžete svěřit do rukou odborníků SP Audit.

Výhody SP Audit

A jaké další výhody přináší servis společnosti SP Audit? Potřebujete například vícejazyčnou verzi zprávy auditora? Pro SP Audit žádný problém! Potřebujete zpracovat finanční a ekonomickou analýzu? Opět vůbec žádný problém! Potřebujete vyřešit rozsáhlejší a náročnější problémy? Nebojte se obrátit na SP Audit! Potřebujete poradit při sestavování účetní závěrky, a to včetně přílohy a výroční zprávy? Účetní společnosti SP Audit vám rád pomůže! Potřebujete ověřit údaje pro potřeby konsolidace? SP Audit pro vás vše ověří, je totiž hlavně pro vás!