Nechte si domácí i mezinárodní zásilku doručit včas

Balík
ClkerFreeVectorImages / Pixabay

Pokud často posíláte balíky, pravděpodobně už jste přemýšleli nad tím, která kurýrní služba pro vás bude nejvhodnější. Poradíme si, co všechno byste při výběru měli zvážit, a ukážeme si to na příkladu mezinárodní kurýrní služby IN TIME.

Společnost IN TIME je od roku 1990 první soukromou českou kurýrní službou. Poskytuje kurýrní služby nejen v rámci ČR, ale mezinárodně po celém světě. Svou dceřinou firmu s názvem PROFI KURIER má na Slovensku, takže zásilky k našim sousedům jsou doručovány obzvlášť rychle. Platí, že vaše zásilka je vždy doručená IN TIME (název česky znamená „včas“).

Co byste měli zvážit při výběru kurýrní služby?

Rychlost dodání. Jsou případy, kdy na tom nezáleží, ale jindy zase můžete potřebovat dodat zásilku do druhého dne. Nebo ještě tentýž den. Proto IN TIME nabízí v rámci Česka a Slovenska službu Expres, kdy je vám schopna balík doručit ještě tentýž den (za předpokladu, že jej odevzdáte dopoledne).

Doba standardního dodání je více než příznivá i v případě zbytku světa. V ČR IN TIME slibuje do 23 hodin, do Londýna do 24 hodin a v rámci celého světa ve lhůtách 48 – 72 hodin.

Přečtěte si:  Nejrychlejší kurýrní služba v ČR doručuje zásilky do 18 hodin

Spolehlivost. Vyberte si kurýra, který slíbí, co dodrží. Mezinárodní kurýrní služba je vám v rámci služby Call back schopna dát vědět, kdy balíček doručila.

Bezpečnost. Společnost vám nabízí možnost pojištění balíčku až do hodnoty 500 000 Kč. Kdyby se cokoliv stalo, dostanete hodnotu zásilky zpátky.

Cena. Jedná se určitě o jeden z rozhodujících faktorů. Kurýr IN TIME nemá co skrývat, na webu nabízí jednoduchou kalkulačku pro zásilky do ČR i zahraničí. Zadáte rozměry, hmotnost a spočítáte si, kolik zaplatíte.

Složitost objednání. Kurýra IN TIME si lze objednat telefonicky, faxem, e-mailem, osobně i on-line formulářem. Domluvíte se, kdy si zásilku vyzvednou, a při předání dostanete fakturu, kterou v hotovosti zaplatíte. Pokud posíláte hodně balíčků, je možné fakturovat hromadně třeba jednou za měsíc.

A ještě jedna důležitá rada na závěr. Pamatujte, že nejlepší je ta kurýrní služba, která vám poskytne klid v duši.