Chcete ušetřit? Začněte u své tiskárny!

Také vaše kroky pravidelně míří do místního obchodu s elektronikou, kde vám vždy doporučí ten jediný správný a funkční toner pro vaši tiskárnu? Změňte to! Vsaďte na výhodnější ceny originálních tonerů on-line nebo nákup tonerů repasovaných.

Jděte tam, kde snadno najdete to, co potřebujete

Výhodou specializovaného on-line obchodu je rychlé vyhledání toho, co potřebujete. Chcete třeba koupit tonery Epson? Do vyhledávací lišty stačí zadat značky nebo ještě lépe typ vaší tiskárny a hned budete mít jasno. Tím to však na zdaleka nekončí! Vyhledávač vám kromě drahých originálních tonerů dokáže nabídnout i tonery repasované nebo alternativní. A jaký je v tom rozdíl?

Když chcete vsadit na ekologii

Nebojte se vyzkoušet své tonery jako spolehlivý repas. Stále totiž budete držet v ruce originální cartridge do tiskáren, nová bude pouze náplň uvnitř. Díky důrazu na ekologii totiž mnozí velcí prodejci své použité tonery vykupují a nechávají je znovu naplnit. Ale pozor, vždy maximálně 1x! Poté jde toner nemilosrdně na recyklaci. To ostatně nebývá žádný problém, řada technologických gigantů již ve svých výrobcích používá šetrné plasty a další materiály vstřícné k životnímu prostředí. Díky nim tak i vy můžete udělat pro naši planetu o něco málo vice. A to aniž byste to jakkoliv poznali na kvalitě tisku.

Přečtěte si:  Správa dluhů - pomoc nebo past?

Co je to alternativní toner?

A samozřejmě existují také tonery od zcela jiných výrobců, které však dokonale pasují na vaši tiskárnu a jako bonus jsou i výrazně levnější. V porovnání s cenou a výdrží originálních tonerů tak můžete bez potíží ušetřit 40-60 % nákladů na tisk (čím víc toner používáte, tím výraznější tato úspora je). A to se rozhodně vyplatí. Stačí si vybrat ten správný kousek pro vaši domácí tiskárnu, kancelář nebo firmu. Vyzkoušejte to!

Interior Furniture Chair Desk  - BUMIPUTRA / Pixabay
BUMIPUTRA / Pixabay