Do nového roku s novými fondy

fond
PublicDomainPictures / Pixabay

Možnosti investování jsou stále horkým trendem na poli financí. Chcete vaše peníze pohodlně množit, protože momentálně pro ně nemáte žádné využití? Zkuste se podívat na nové fondy nabízené bankou ČSOB. Podílové fondy se umí postarat o pomoc při splnění přaní. Zajištěné a strukturované fondy navrátí investice nebo ochrání části investic ke dni splatnosti. Rovněž se dočkáte zachování výnosového potenciálu.

ČSOB Dobrý start 1

Strukturovaný fond Dobrý start 1 vám dává možnost se podílet na pozitivním vývoji světové ekonomiky díky koši vybraných akcií společností působících na celém světě. U fondu je speciální bonus – výpočet výnosu je počítán pomocí počáteční hodnoty, která bude výhodnější. Díky tomu se zvyšuje atraktivita investice. Investiční období je stanoveno na pět let a skoro 11 měsíců. Fond uvítají klienti s investičním růstovým a vyšším profilem.

ČSOB Airbag Jumper EUR

Jedná se o strukturovaný fond s výnosem vázaným na vývoj evropského akciového indexu Euro Stoxx 50®. Index obsahuje padesát největších a nejlikvidnějších akcií v zemích eurozóny. Aktuálně se jedná o země: Německo, Španělsko, Francie, Nizozemí a Itálie. Fond má potenciál skončit už po prvním roce s výnosem deseti procent. Jestliže bude aktuální hodnota indexu v dubnu 2016 srovnatelná, anebo i vyšší než činí počáteční hodnota. Pokud dojde k opačnému případu, bude fond pokračovat s třemi dalšími vývojovými variantami. U investice je zajištěna ochrana do poklesu indexu o 15 % – včetně, při splnění předem určených podmínek. Maximální výnos v EUR má omezení na 70 % – 9,3 % za rok.

Přečtěte si:  Potřebné informace pro pracující cizince v ČR

ČSOB Velkých firem 1

Jde o strukturovaný fond umožňující podíl na rostoucích ziscích velkých firem. Konkrétně se jedná o výběr třiceti perspektivních světových společností, známých díky svým výrobkům a službám po celém světě. Investiční období je stanoveno na pět let a skoro 10 měsíců.