Přicházející podzim s sebou nese akční nabídky v oblasti hypotéky a stavebního spoření

V podstatě několik let se hovořilo o tom, že ceny hypoték padají jako kámen ke dnu. Kdo mohl, snažil se pořídit si vlastní bydlení, kdo zaváhal, propásl šanci, která se hned tak opakovat nebude. V průběhu letošního roku, poté co se ceny nemovitostí a s nimi i hypotéky ocitly na svém historickém minimu, začaly ceny opět stoupat.

Poslední šance pro ty, kdo zaváhali…

Čas na váhání skončil – banky si pro podzimní období, ve snaze získat ještě pře koncem roku další klienty, připravily pro zájemce o hypotéku řadu akčních nabídek, které mají produkt zatraktivnit. Patří mezi ně slevy na úrokových sazbách i nulové poplatky za zpracování úvěru, vedení účtu, výpis z katastru i odhad nemovitosti Pokud by vás žádná z nabídek nezaujala, vyčkejte, některé bankovní domy se chystají vynést karty teprve v říjnu.

Se zajímavou nabídkou služby Variabilita splátek zdarma pro mladé klienty do 30 let přichází na trh Česká spořitelna.

Přečtěte si:  O pětinu nižší platy pro zaměstnance OKD?

Stavební spořitelny nezůstaly pozadu!

Protože ne všichni, kdo touží po vlastním bydlení, chtějí k jeho získání využít hypotéku, změny na trhu se projeví i v produktech stavebních spořitelen, konkrétně se týkají úvěrů ze stavebního spoření. Prozatím sice představily svou nabídku jen dvě stavební spořitelny, další zajímavé slevy a akce se však dají rovněž očekávat v následujícím měsíci. Opět se jedná zejména o garantovanou nižší úrokovou sazbu, zpracování úvěru a ocenění nemovitosti zdarma.

Kde nejvýhodněji?

Protože každý případ je individuální, konkrétní, pro vás nejvýhodnější nabídku, si můžete zjistit pomocí online hypotečních kalkulaček, které jsou na internetu snadno dostupné. Zde si můžete srovnat aktuální úrokové sazby a další výhody poskytované jednotlivými bankami a zvolit pro vás nejpřijatelnější variantu.