Úvěr na cokoliv s férovými úroky? Víme o něm.

Úvěr na cokoliv
LoboStudioHamburg / Pixabay

Rádi byste si pořídili nový nábytek, auto nebo vyrazili na vysněnou dovolenou? Každý má svá přání a sny a také mnoho způsobů, jak je realizovat. Řešením může být i úvěr. Na úvěrovém trhu dnes naštěstí existuje velká konkurence, díky které můžete využít rychlých služeb, komfortu a nízkých úroků. Tak proč tedy čekat do zítřka, když si své přání můžete splnit už dnes?

Jedním z nejčastěji využívaných typů úvěru v dnešní době je bezúčelový úvěr. Je to proto, že v případě bezúčelového úvěru není zjišťován účel použití peněz. Nemusíte tedy dokládat, na co jste peníze použili, a tak máte o jednu starost méně. A méně starostí znamená více radosti při splnění vašich přání. Bezúčelové úvěry dnes poskytuje takřka každá banka či úvěrová společnost. Mezi jejich hlavní nevýhodu však patří výše úrokové sazby, která je vyšší než u účelových úvěrů.

Určitou výjimkou je tzv. americká hypotéka, jejíž obliba stoupá poslední dobou i v České republice. Jedná se o speciální typ bezúčelového úvěru, zajištěného nemovitostí. Lze jej získat za velmi výhodných podmínek a na rozdíl od klasické hypotéky můžete finanční prostředky z tohoto úvěru využít doslova na cokoli. V jazyce spotřebitelů bychom řekli dobrý poměr cena-výkon.

Přečtěte si:  Opravy tiskáren zajistí odborný personál

Chcete-li skutečně výhodný neúčelový úvěr, obraťte se na společnost TGI Money a.s.. Jedná se o soukromou nebankovní společnost s bohatými zkušenostmi na finančním trhu a férovým přístupem ke klientům. TGI Money poskytuje rychlé nebankovní úvěry s nízkými úroky, které lze vyřídit překvapivě snadno. Žádost o půjčku vám nezabere více než pár minut a vše potřebné lze zařídit online, z pohodlí domova nebo kanceláře. Nemusíte tedy nikam chodit a vyplňovat složité formuláře. Obejdete se i bez mnoha zbytečných dokladů a potvrzení.

Chcete-li půjčku na cokoliv, pak se obraťte na nejlepší úvěrovou společnost dle výsledků nezávislého testu. Společnost TGI Money zvítězila v testu nebankovních společností uskutečněném respektovaným sdružením UMBRELLA a tak potvrdila, že férový přístup a transparentní jednání se vyplácí. Nebankovní půjčku od společnosti TGI Money a.s. můžete použít k uspokojení všech svých potřeb a přání. Nepotřebujete ručitele a obejdete se i bez mnoha zbytečných dokladů a potvrzení.