Kde najdete nejlevnější letenky do celého světa?

Kde najdete nejlevnější letenky do celého světa?Ušetřit chceme každý a všude. Ovšem, když se chcete vydat na exotickou dovolenou, bere to většinou naše spořivost za své. To však nemusí vždy platit! Stačí pořádně hledat a levná letenka může být na světě! A kde najdete naprosto nejlevnější nabídky?

Kdo všechno vám může poskytnout letenky?

Na trhu s letenkami se setkáte s několika poskytovateli. Jedná se například o společnost Pelikán, letenky.cz, easyJet, Letuška nebo SkyScanner. Na webových portálech všech těchto společností najdete nespočet slevových akcí či výhodných letenek, jenže kde jsou letenky skutečně nejvýhodnější? Podívali jsme se tedy na zoubek podobným akcím, kterým vévodily zejména letenky do Londýna.

Brno-Londýn je nejlevnější

Naprosto nejlevněji pak vycházela letenka z Brna do Londýna, kterou můžete najít na stránkách SkyScanner, a to za pouhých 1 070 korun. Navíc i další nabídky u této společnosti jsou naprosto bezkonkurenční oproti ostatním výše zmíněným poskytovatelům letenek.

Přečtěte si:  Výměna mincí v bance

Druhé místo obsadil Pelikán

Na druhém místě se umístil poskytovatel Pelikán, který je oblíbený zejména se svými letenkami do exotických končin. Naši volbu Praha-Londýn však taky zvládl a jako nejvýhodnější možnost nám nabídl letenku za 2 165 korun, což je pořád poměrně výhodné.

Třetí a čtvrté místo skoro shodné

Na třetí a čtvrté příčce se umístily společnosti letenky.cz a easyJet se skoro shodnou cenou, a to 4 653 Kč, respektive 4 652 Kč. Tyto dvě společnosti si tedy rozdělily bronzovou pozici.

Páté místo za 5 855 Kč

Naprosto nejdražší letenka nám byla nabídnuta na stránkách letuska.cz, která aktuálně nabízí cestu z Prahy do Londýna za 5 855 korun. Což je již přes 4 000 korun víc, než náš vítěz.

Jak mít co nejlevnější letenky?

Takže abyste měli co nejlevnější letenku, měli byste si vybrat z prvních čtyř poskytovatelů. Navíc je však taky nutné zarezervovat si letenku s velkým časovým odstupem.